1. SaeedMoghimi
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. یکشنبه, 17 بهمن 1395
[QUOTE=sadaf.pourmand;28130]سلام
این امکان بصورت پیش فرض داخل الستیکس وجود نداره که بصورت دوره ای یا ماهانه فایل های صوتی ضبط شده تون رو ازروی هارد دیسک تون پاک و یا به مسیر دیگه ای منتقل کنه اما امکانش در داخل لینوکس وجود داره که برای پیاده سازی همچین امکانی شما بایستی کدنویسی انجام بدید که سیستم بصورت خودکار بک اپ دوره ای فایل های صوتی ضبط شده تون رو به جایی خارج از فضای هارد دیسک تون منتقل کنه که اصطلاحا تکنیک پیاده سازیش به Cron Job نویسی معروف هستش...[/QUOTE]

تشکر بابت پاسخگوییتون

من در مورد cron job توی سایت های خارجی یکسری اطلاعات دریافت کردم و حتی نمونه ای بود که مشکل من رو دقیقا برطرف میکرد . ولی وقتی کانفیگ کردم هیچ عکس العملی نشان نداد . اگه روی cron job مسلط هستید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
[QUOTE=SaeedMoghimi;28128]با سلام
دوستان من به سرور الستیکس 100 گیگ فضا داده بودم ، بعد از چند ماه رکورد کردن تماس ها یک روز با اختلالاتی زیادی روی تماس های ورودی و داخلی مواجه شدم که حتی امکان لاگین کردن از طریق Web admin رو هم نداشتم و قثط میتونستم ssh بزنم خلاصه بعد از کلی سرچ کردن متوجه شدم فضای دیسک پر شده و این اختلالاب برای این بوده به هر حال با winscp وصل شدم و در مسیر /var/spool/asterisk/monitor تعدادی از رکوردهای قدیمی رو به صورت دستی پاک کردم ولی خوب برای اینکه این اتفاق مجدد به وجود نیاد لطفا راهنمایی بفرمایید چطور میتونم کانفیگی انجام بدم که به اصلاح وقتی این فضا پر شد رکوردهای جدید را بر روی رکوردهای قدیمی جایگزین کند یا اینکه به عنوان مثال فایل های 3 ماه آخر رو نگاه داره و به قبل رو پاک کنه

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید[/QUOTE]

سلام
این امکان بصورت پیش فرض داخل الستیکس وجود نداره که بصورت دوره ای یا ماهانه فایل های صوتی ضبط شده تون رو ازروی هارد دیسک تون پاک و یا به مسیر دیگه ای منتقل کنه اما امکانش در داخل لینوکس وجود داره که برای پیاده سازی همچین امکانی شما بایستی کدنویسی انجام بدید که سیستم بصورت خودکار بک اپ دوره ای فایل های صوتی ضبط شده تون رو به جایی خارج از فضای هارد دیسک تون منتقل کنه که اصطلاحا تکنیک پیاده سازیش به Cron Job نویسی معروف هستش...
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
  • صفحه :
  • 1

هنوز هیچ پاسخی برای این پرسش ارسال نشده است
همچنین شما برای ارسال پاسخ به این پرسش مجاب نیستید

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 101 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 54 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیستم تلفنی FreePBX
  1. 32 پست
  2. 0 زیرمجموعه
شبکه و زیرساخت
  1. 62 پست
  2. 0 زیرمجموعه
تازه واردین دنیای ویپ
  1. 912 پست
  2. 0 زیرمجموعه

آخرین مباحث انجمن

ارتباط sip trunk آساتک با ایزابل
1 بازدید
0 رای
0 پاسخ
ارسال در سه شنبه, 03 مهر 1397 13:02
باز نشدن پنل وب ایزابل
4 بازدید
0 رای
0 پاسخ
ارسال در دوشنبه, 02 مهر 1397 07:18
مشکل در سیپ فون و سیپ ترانک
5 بازدید
0 رای
0 پاسخ
ارسال در یکشنبه, 01 مهر 1397 18:29
نصب سیپ فون مخابرات
14 بازدید
0 رای
0 پاسخ
ارسال در پنج شنبه, 29 شهریور 1397 11:25
غیر فعال کردن forward بر روی گوشی موبایل
46 بازدید
0 رای
1 پاسخ
ارسال در پنج شنبه, 15 شهریور 1397 06:13
روش تغییر پیام خوش امدگویی
38 بازدید
0 رای
1 پاسخ
ارسال در دوشنبه, 19 شهریور 1397 06:26
آیا میشه خروجی صدای نرم افزار تلفنی eyebeam رو جور
22 بازدید
0 رای
0 پاسخ
ارسال در چهارشنبه, 21 شهریور 1397 11:28
اعلام های queue در واک
41 بازدید
0 رای
3 پاسخ
ارسال در شنبه, 17 شهریور 1397 08:42
عدم دسترسی به وب ایزابل، واک
85 بازدید
0 رای
3 پاسخ
ارسال در شنبه, 20 مرداد 1397 14:54

آمار انجمن

تعداد موضوع ها: 6422
تعداد پست ها: 24763
موضوعات حل شده: 36
تعداد کاربران: 13278

ورود qsdk عزیز را به جمع کاربران ویپ ایران تبریک می گوییم.