1. maysam58
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. جمعه, 19 تیر 1394
باسلام واحترام فراوان خدمت همه اساتید و دوستان محترم در انجمن خیلی خوشحالم که تونستم در این سایت عضو بشم اول به خودم و بعد به همه تبریک می گم بخاطر چنین سایتی .[CENTER] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]تشکر خیلی خاص از استاد خوب خودم جناب آقای مهندس کوه فلاح عزیز[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

اساتید محترم یک سئوال داشتم نرم افزار zopier تحت ویندوز و تحت اندروید را نصب کردم و دو اکانت از نوع پروتکلهای sip &iax2 ساختم و nat forwarding داخل میکروتیک انجام دادم بستر آماده است داخل نرم افزار تحت و یندوز هیچگونه مشکلی ندارم و لی در نرم افزار اندروید متاسفانه از اکانت تحت iax2 نمی تونم وصل بشم.
از اساتید محترم خواهشمندم تو این زمینه اگر تجربه ای داشتند کمک کنید[CENTER][SIZE=3][COLOR=#0000cd]
با کمال تشکر از همه دوستان که این تقاضا مورد مطالعه قرار داده اند[/COLOR][/SIZE]

[/CENTER]
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام دوست عزیز.
در میکروتیک dest nat قرار دادید؟.
در این صورت iax2 بدون مشکل کار خواهد کرد.
اگر حتی رجیستر نمی شوید به نظر من نگاهی دیگر به میکروتیک خود بیاندازید. برای iax2 پورت 4569 می بایست به سمت الستیکس forward شود.
برای sip کنی فرق می کند.
اولا پورت ها تغییر می کند: tcp:5060 و rtp:10000-20000
دوما در الستیکس باید به استریسک خود بگویید پشت nat قرار دارد و ابن کار دا با تنظیم freepbx و بخش sip advanced setting انجام دهید.

موفق باشید.
نظر
0
رای
بازگشت
اول log سمت سرور رو ببینید مشکلی نباشه اگر همه چیز مرتبه و با ماشین دیگه ای میشه متصل شد سعی کنید برنامه رو مجددا نصب کنید ، پیشنهاد شخصی من نصب از خود Google Play هست.
نظر
0
رای
بازگشت
بله زویپر های قدیمی با استریسک 11 مشکل دادند. روی الستیکس 2.5 که استریسک 11 دارد خیلی ها با رجیستر شدن زویپر مشکل داشتند که با به روز شدن زویپر حل می شود.
نظر
0
رای
بازگشت
دقیقا مثل همین مشکل برای من هم پیش اومده
واک رو روی یکی از کامپیوتر های شرکتم توی یه ویرچوال ماشین نصب کردم و تنضیمات شبکه رو هم کامل انجام دادم. از تمام کامپیوترهای شرکت هم رو ی شبکه به صفحه الاستیکس دسترسی دارم. ولی جالب اینجاس که با نرم افزار x-lite راحت میتونم روی سرور رجیستر بشم ولی با زویپر روی نه اندروید و نه اپل نمیتونم با سرور ارتباط برقرار کنم و ارور میده. نرم افزار زویپر رو هم آخرین ورژن از google play و برا اپل هم از اپ استور نصب کردم ولی نه با سیستم sip و نه با سیستم iax نتونستم گوشی ها رو به سرور ارتباط بدم. اگه ممکنه راهنمایی بفرماین
نظر
0
رای
بازگشت
با سلام خدمت همه دوستان من یه مشکل تو قسمت فکس elastix پیدا کردم
مشکل از این قرار هست که فکس رو دریافت میکنم ولی ارسال نمیشه
و همیشه تو قسمت Virtual Fax List fi به صورت [COLOR=#000000][FONT=verdana]Running and idle on ttyIAX1 هست و وقتی که می خوای ارسال کنی در ایحالت میمونه[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana]ttyIAX3: Running and idle - [S] Delayed by prior call[/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=verdana]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=verdana]اگه راهنماییم کنید ممنون میشم[/FONT][FONT=verdana] [/FONT][/COLOR]
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز هیچ پاسخی برای این پرسش ارسال نشده است
همچنین شما برای ارسال پاسخ به این پرسش مجاب نیستید

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 101 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 54 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیستم تلفنی FreePBX
  1. 33 پست
  2. 0 زیرمجموعه
شبکه و زیرساخت
  1. 62 پست
  2. 0 زیرمجموعه
تازه واردین دنیای ویپ
  1. 913 پست
  2. 0 زیرمجموعه

آخرین مباحث انجمن

نصب دانگل 4G به عنوان fxo
10 بازدید
0 رای
1 پاسخ
ارسال در دوشنبه, 30 مهر 1397 05:22
نصب بر روی VNC
19 بازدید
0 رای
2 پاسخ
ارسال در شنبه, 28 مهر 1397 14:21
ضبط تماس
21 بازدید
0 رای
2 پاسخ
ارسال در پنج شنبه, 26 مهر 1397 09:19
عدم دسترسی به وب ایزابل، واک
132 بازدید
0 رای
4 پاسخ
ارسال در شنبه, 20 مرداد 1397 14:54
ارتباط بین شعب
36 بازدید
0 رای
1 پاسخ
ارسال در دوشنبه, 16 مهر 1397 10:11
مشکل کال بک
29 بازدید
0 رای
1 پاسخ
ارسال در شنبه, 21 مهر 1397 06:48
مشکل در ضبط صدای ورودی
39 بازدید
0 رای
1 پاسخ
ارسال در شنبه, 21 مهر 1397 06:44

آمار انجمن

تعداد موضوع ها: 6440
تعداد پست ها: 24809
موضوعات حل شده: 37
تعداد کاربران: 13342

ورود نسترن خدایی عزیز را به جمع کاربران ویپ ایران تبریک می گوییم.