1. pejman
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. شنبه, 05 آذر 1390
با سلام,
من دو تا مشکل دارم. من یک کارت AT1600P ATcom خریدم و 16تا خط آنالوگ رو به سیستم وصل کردم.
روی سیستم هم Vaak رو نصب کردم. اول اینکه وقتی به جایی تماس می گیرم طرف شماره من رو می بینه ولی کسی که به من زنگ میزنه Unknown می افته.
بعدش هم من دارم از Vtiger ی که روی Vaak نصبه هم استفاده می کنم. ولی وقتی زنگ می خوره و CRM هم Run هست شماره طرف نمی افته.
برای سینک کردن این دو نرم افزار باید چه کار کرد.
ممنون می شم اگه جواب بدید.
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
با سلام از اساتید تقاضا دارم که جواب بدن بنده هم همین مشکل رو دارم
نظر
0
رای
بازگشت
نگاه کنید دوستان ، vTiger برای دریافت مقدار CID تماس گیرنده ؛ با استفاده از AMI به Asterisk متصل میشه و Response سرور رو بصورت دوره ای میخونه و در صورت وجود تماس جدید عملیاتی رو روی اون انجام میده. تا نسخه 1.4 استریسک مشکلی وجود نداشت اما از نسخه های 1.6 و 1.8 به بعد مشکلاتی بوجود اومدن که گویا در نسخه جدید vTiger مرتفع شدن (از طریف آپدیت فایل Asterisk Connector). شما برای رفع مشکل تون لطفا برنامه تون رو بروز رسانی کنید. اگر مشکل تون کماکان پابرجا بود بگید.
نظر
0
رای
بازگشت
دوست عزیز شما باید علاوه بر نصب و تنظیم Asterisk (مثال شما Elastix 2.5) و vTiger (که نسخه جدیدش هم 6.3 هست) یه addon رابط که [ur]https://wiki.vtiger.com/vtiger6/index.php/Asterisk_Integration[/url] هست رو باید نصب و تنظیم کنید. در این حالت تمامی امکاناتی مثل : Call Log - Click 2 Call - Call Popup و ... رو خواهید داشت. شیوه نصب و راه اندازی توی لینکی که براتون فرستادم به وضوح بیان شده ، اگر مشکلی بود در خدمت تون هستم.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه