1. shahram_mas
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. پنج شنبه, 14 مهر 1390
با سلام و درود خدمت اساتید
تو یه پروژه من یک خط تلفن شهری رو از طریق بستر وایرلس و دو دستگاه ATA به چند کیلومتر اونورتر انتقال دادم دستگاه ATA هم از برند PLANET هست مدل VIP-157 که میتونه هم تو مد FXO هم FXS باشه به هر طرف هم یک گوشی تلفم معمولی وصل کردم توی ارتباط داخلی به داخلی همه چیز نرماله اما زمانی که کسی از شبکه PSTN (تلفن های شهری ) تماس میگیره من تنظیم کردم که تماس FORWARD بشه به اون سمت دیگه این کار هم میشه اما صدا خیلی نویز داره و صدای تیک تیک میاد یسره کسی تجربه و راح حل داره ؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
یه تستی انجام بده.برو اون طرفی که ATA هست،با soft phone امتحان کن.البته بعیده که از ATA مشکل باشه
نظر
0
رای
بازگشت
ممنونم
اما من IP PBX ندارم که با سافت فون تستی کنم ;) ضمن اینکه هر دو سمت ATA هست که یکی FXO یکی FXS هست و تماسی که از خط شهری به سمت FXO میرسه و FORWARD میشه به سمت FXS نویز داره که فک میکنم مربوط باشه به CODEC ها و SIGNALING در PSTN چون رو همین بستر داخلی به داخلی مشکلی نیست اما شهری به داخلی نویزی و با اختلاله
بازم ممنون از راهنماییتون
نظر
0
رای
بازگشت
بستر وایرلس را حذف کن و ATA ها را مستقیما به هم وصل کن ببین وضعیت چطوریه.
نظر
0
رای
بازگشت
تست کردم فرق نداره از نمایندگیش سوال کردم میگه واسه pstn مشکل داره و راه حلی نداره متاسفانه :-[
نظر
0
رای
بازگشت
شما کابل خط شهری که به ATA می یاد را بررسی کن. اگه می تونی کوتاه انتخابش کن و مطمئن شو که سوکتش خوبه. من مشکلی مشابه داشتم دقیقا مشکل کابل بود هم بلند بود و هم سوکتش مشکل داشت. جالبه که همین کابل را به گوشی معمولی می زدی مشکلی نبود و صدا خوب می اومد ولی به تجهیزات voip که وصل می شد دائم خش خش می کرد در حدی که صدای طرف مقابل معلوم نبود.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه