1. عباس کریمی
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 05 مهر 1390
سلام
من میخوام یک کنفرانس صوتی درست کنم . توی پستای قدیمیتون که خوندم گفته بودید برید به قسمت کنفرانس و یک کنفرانس بسازید این کارم کردم اما از اینجا به بعد باید چیکار کنم ؟ یعنی چه جوری به این کنفرانسی که ساختم وصل بشم؟ پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم.
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام

یکی از گزینه های ایجاد کنفرانس، شماره ی اتاق کنفرانس است. بعد از ایجاد کنفرانس برای پیوستن به آن باید این شماره را شماره گیری کنید و بر اساس تنظیمات انجام شده به کنفرانس بپیوندید.
مراحل و تنظیمات به طور کامل در کتاب Elastix Without tears آورده شده.
نظر
0
رای
بازگشت
مرسی از راهنماییتون راه انداختم فقط یه سوال دیگه داشتم اگه کل کنفرانس رو ضبط کنم این فایل صوتی به چه آدرسی ذخیره میشه ؟
نظر
0
رای
بازگشت
و یه سوال دیگه طرز راه اندازی کنفرانس 3 نفره همینیه که راه اندازی کردم یا فرق داره ؟
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

جواب سوال اول: به طور کلی فایل های ضبط شده ی تماس ها در الستیکس در آدرس
[left]/var/spool/asterisk/monitor/[/left]
ذخیره می شن. البته یه فولدر دیگه هم در فولدر asterisk وجود داره به نام meetme که اگه فایل های ضبط شده ی کنفرانس تو فولدر monitor نبود اونجا ممکنه باشه.

جواب سوال دوم: اگه درست منظورتون رو فهمیده باشم، بله کنفرانس 3 نفره هم همینه و فرقی نمی کنه، اگه ماکزیمم تعداد افراد برای کنفرانس تعیین نکرده باشین، هیچ محدودیتی در تعداد افراد وجود نداره و افراد مختلف می توانند با گرفتن شماره ی اتاق، وارد کنفرانس بشن.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه