1. محسن غلامرضائی
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. چهارشنبه, 30 شهریور 1390
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی راه حلی برای Radius server داره؟ مثلا الستیکس با IBS کار کنه که یوزرمنیجر را برامون انجام بده.
یه مسئله دیگه!!!!! الستیکس یا استریسک با Radius server کار میکنه؟من هر چی تو سرور گشتم جایی رو ندیدم برای کانکت شدن به Radius .
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
;)سلام یه نرم افزار برای Radius پیدا کردم روی الستیکس تو vmwareهم نصب کردم ولی الان سرور ندارم که تست کنم.ظاهرا همه چیش درسته چون من قبلا با radius زیادکار کردم احتمال 99% جواب بده.
جواب گرفتم حتما با توضیحات کامل توی سایت مطرح میکنم.
نظر
0
رای
بازگشت
[quote author=mieee link=topic=1758.msg8626#msg8626 date=1316605062]

یه مسئله دیگه!!!!! الستیکس یا استریسک با Radius server کار میکنه؟من هر چی تو سرور گشتم جایی رو ندیدم برای کانکت شدن به Radius .

IBSng رسما با استریسک کار میکنه :)
نظر
0
رای
بازگشت
یعنی چی ؟
چجوری منظور هست ؟
توضیح میفرمایید که نتیجه چی میشه ؟
نظر
0
رای
بازگشت
سلام آقای قانع چون تنظیمات کامل نشده هنوز توی سایت عنوان نکردم.تا چند روز دیگه سرم خلوت بشه حتما کاملش میکنم.

موضوع از این قراره که من برای اینکه بتونم یوزرهایی که دارمو مدیریت مالی و زمانی و حتی حجمی کنم نیاز به یه سرور AAA داشتم. خوب سرور AAA که موجود هست،نمونش IBSng ولی در مقابل سیستمی که میخواد به سرورمون وصل بشه باید نرم افزار Radius client رو روی خودش نصب داشته باشه ولی الستیکس یه اینطور نرم افزاری رو روی خودش نصب نداره.من یه نرم افزار Radius client بنام free radius client روی الستیکس نصب کردم که بتونه به سرور کانکت بشه و عملیات Acconting رو برامون انجام بده.............تا این مرحله پیش رفتم تا چند روز دیگه حتما کاملش میکنم.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 105 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 57 پست
  2. 0 زیرمجموعه