1. aghareza
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 18 مرداد 1390
سلام دوستان. من میخواهم از فروشگاه سایت برای یک دفتر با 4 خط شهری و 10 داخلی و سرور الستیکس، تلفن آی پی تهیه کنم.
لطفا موارد مناسب را با شرایط زیر به بنده پیشنهاد دهید:
1 - تلفن منشی که قابلیت 4 خط همزمان را داشته باشد و حتی الامکان صندوق صوتی مجزا و فابلیت نصب ماژول ارتقا را نیز دارا باشد( حداکثر 1.800.000 ریال)
2- تلفن تصویری برای مدیر عامل که دارای خروجی مجزای تصویر و هدست باشد و دارای کیفیت صدای مناسب و حتی الامکان انهم دارای صندوق صوتی مجزا و قابلیت هولد و چند خط و غیره باشد . مانیتور بزرگ هم داشته باشد که عالیست (حد اکثر قیمت 4.000.000 ریال )
3- 4 عدد تلفن برای اتاق های دیگر مانند : امور مالی و غیره و دارای ظاهری نسبتا زیبا و دوام مناسب اگر هم که امکانات دیگر داشته باشند که بهتر ( بین 700.000 ریال تا 1.600.000 ریال )
برای بقیه هم فعلا سافت فون کافیشان است . لطفا مدل ها و برند های پیشنهادی خود را جهت راهنمایی بنده و امثالهم بیان کنید تا من نسبت به خرید اقدام کنم .ضمنا اگر زحمتی نیست یک مدل IP Phone بیسیم برای ارتباط از طریق اکسس پوینت(وای فای) هم پیشنهاد دهید. با تشکر و سپاس
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام.
می توانید از سایت فروشگاه http://www.iranvoipshop.com ببینید، من خیلی با گوشی های حاضر در ایران آشنایی ندارم...
ولی خوب دقت کنید گوشی با کیفیت بخرید چون دادن هزینه بیشتر واقعا ارزششو داره
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست