1. parnian68
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. چهارشنبه, 14 ارديبهشت 1390
سلام

من برای اینکه بتونم تلفنای داخلی شرکت رو به بیرون و تلفنهای شهری وصل کنم و اینکه بتونم از تلفنای شهری به داخل راه ایجاد کنم باید چه کنم ؟!

یعنی امکانات سخت و نرم افزاری چی میخواد و چطور باید پیاده سازی بشه
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
خواهش میکنم همین وب سایت را به دقت مطالعه کنید. پاسخ تمامی سوالات شما در سایت موجود است!
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

شما می خواین از الستیکس استفاده کنید ؟

نیاز به کارت و با gateway برای ارتباط خط pstn یا شهری به مرکز IPPBX خود دارید و می توانید یا Ip Valid بزارید و یا Vpn Server راه بندازید بسته به بسته بودن یا نبودن پورت دارد.

[color=red]من کوچیکتر از اینم که بخوام اینجا چیزی بگم.

ولی دوستان بعضی وقتها آدم سرچ می کنه ولی چیزی پیدا نمی کنه شاید اون سوال 10 یا 100 ها بار پرسیده شده باشه ( این برای خود من اتفاق افتاده) پس لطفاً سوالات دوستان را جواب یا به سمت جواب راهنمایی کنید.
ممنون

بازم از همه پوزش می خوام که این مطلب را نوشتم.
[/color]
نظر
0
رای
بازگشت
آقا ایمان شما سرور ما هستین.. ما هرچی یاد گرفتیم به برکت راهنمایی های شما یا دیگر اساتید بوده!
در مورد فرمایش شما، چشم، تمام تلاش خود را برای بهره وری و رضایت هر چه بیشتر کاربران انجمن انجام خواهیم داد.
این موردی که اشاره کردید، من هم باهاش مواجه شدم ولی باور کنید بعضا سوالاتی مطرح میشه که به کرات در سایت پاسخ داده شده و با کمی جستجو و اندکی حوصله و وقت میشه به نتیجه مطلوب رسید. من به شخصه وقتی با این انجمن آشنا شدم هیچی از VoIP نمی دونستم و اکثر مشکلاتم رو با خوندن مطالب این سایت حل کردم و هیچ مرجع دیگری در اختیارم نبود.
[color=red]جناب قربانعلی، ضمن عرض پوزش، فرمایش شما از این پس اطاعت می شود..[/color]
نظر
0
رای
بازگشت
کاربر جدید به انجمن خوش آمدید!

من یک نکته رو از سوال شما متوجه نشدم آیا شما الان دستگاه سانترال دارید یا خیر ؟

اگر دستگاه سانترال ندارید به روش زیر عمل کنید:

1- از روی سایت واک و الستیک رو دنلود کنید و به روی یک سی دی کپی کنید
2- بر روی یک کامپیوتر که با لینوکس سازگاری دارد نصب کنید
این سی دی اتو ران است و کلیه اطلاعات را پاک می کند و یک سیستم عامل جدید برای شما نصب می کند که نرم افزار سانترال نیز هست
3- راهنمای آموزشی سایت را مطالعه نمایید
4- سوألات خود را در انجمن بپرسید
5- نرم افزار گوشی تلفن را نصب کنید
6- در داخل واک برای خود داخلی تعریف نمایید
7- داخلی های دیگری ایجاد و با آنها نیز تماس تستی بگیرید
8- یک کارت PSTN Gateway که تبلیغ چند تا از آنها روی سایت می باشد تهیه کنید
9- انها داخل ایلات کامپیوتر واک نصب نمایید
10- از داخل راهنمای واک روش برنامه ریزی انرا بخوانید
11-یک dial plan برای مسیر دهی و گذر تماس های داخلی از داخل به خارج (یعنی خطوط شهری) بنویسید
و ...
اگر بازم هم سوال داشتید بفرمایید ینده در خدمتتم
نظر
0
رای
بازگشت
[quote author=آرش دانشور link=topic=1409.msg7250#msg7250 date=1304577898]
آقا ایمان شما سرور ما هستین.. ما هرچی یاد گرفتیم به برکت راهنمایی های شما یا دیگر اساتید بوده!
در مورد فرمایش شما، چشم، تمام تلاش خود را برای بهره وری و رضایت هر چه بیشتر کاربران انجمن انجام خواهیم داد.
این موردی که اشاره کردید، من هم باهاش مواجه شدم ولی باور کنید بعضا سوالاتی مطرح میشه که به کرات در سایت پاسخ داده شده و با کمی جستجو و اندکی حوصله و وقت میشه به نتیجه مطلوب رسید. من به شخصه وقتی با این انجمن آشنا شدم هیچی از VoIP نمی دونستم و اکثر مشکلاتم رو با خوندن مطالب این سایت حل کردم و هیچ مرجع دیگری در اختیارم نبود.
[color=red]جناب قربانعلی، ضمن عرض پوزش، فرمایش شما از این پس اطاعت می شود..[/color]

سلام

شما لطف دارید آقای دانشور

من خودم شاگردم و دارم یاد می گیرم

ممنون از توجهتون ( من نه اینجا مدیرم نه چیز دیگه فقط یکی این شما دارم یاد می گیرم پس از حرفام ناراحت نشید)
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه