1. sirbijan
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 12 بهمن 1389
سلام
من می خوام برای چند سازمان Elastix نصب کنم. نیازهای متفاوتی دارن، یکی می خواد فقط درون سازمانی باشه، یکی دیگه می خواد چند تا شهر را وصل کنه به هم و از این حرفها.
من هیچ ایده ای ندارم که چه تعرفه ای به اینها بدم!

کسی می تونه کمک کنه و از تجربه های شخصیش و یا حتی قیمت شرکتی اینجا مطرح کنه. حتی هزینه خط E1 و اینها را هم ندارم. ولی مساله اصلی همون قیمت دادن برای نصب و بعد هم پشتیبانیه.

ممنون می شم، کارم لنگه! :-\
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
-1
رای
بازگشت
قضیه قیمت دادن به این راحتی ها که فکر میکنین نیست باید همه عوامل رو در نظر بگیرین که مشتری دقیقا چه نیازی داره / به نظر من نصب یک سرور Asterisk که فقط بخوان داخل سازمانی یعنی فقط داخلی باشه هیچ سرویسی هم روش فعال نشه میشه نصب یک سرور سادده که اونهم بستگی به طرف داره طبق فیمت سازمان نظام صنفی نصب سرویس بر روی سرور با سرویسهای پیشرفته که VOIP هم جزو ان حساب میشه قیمتی معادل 250 تا 300 هزار تومان داره ( مرجع سایت نظام صنفی ) که حالا برای خراب کردن بازار هم میشه قیمت دانشجویی داد که 50 هزارتومانه و من هم به شدت مخالف این جور فیمت دادن ها هستم ( اززش کار پایین نیارین )
در سرویسهای مختلف دیکه هم میتونه قیمت تا 1 میلیون تومان برای یک سرویس متوسط هم بالا بره
من الان برای حاهایی دیدم که تا 5 میلیون تومان هم قیمت دادند .
در ضمن اگه بخواهید اساسی کار کنید یعنی نصب سرور مستقل به همراه Asterisk بدون استفاده از elastix و به صورت کاملا customize شده این قیمت میتونه بالا تر هم بره
در مورد پشتیبانی هم که جای خودش رو داره که با توجه به نوع سرویس تعیین میشه .

با تشکر
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست