1. mrrtn58
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. یکشنبه, 30 آبان 1389
با سلام خدمت اساتيد
خواستم ببينم من اگه IP valid روي سرور set كنم و بهش اينترنت بدم بازم نياز به راه اندازي vpn server دارم يا از همه جا با softphone ميتونم رجيستر بشم اگه ميشه كدوم راه از نظر امنيت بهتر vpn يا valid ip در ضمن ميخوام با htc هم به سرور دسترسي داشته باشم و رجيستر بشم هرجا اينترنت بيسيم داشتم.
ممنون
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام

شما اگه vpn server بخوای راه بندازی ip valid باید داشته باشی و چون مخابرات پورت 5060 را بسته یا باید تانل بزنی یا vpn server راه بندازی
نظر
0
رای
بازگشت
من الان اي پي وليد به سرو الستيكس دادم و از روي اينترنت بدون وي پي ان با سافت فون ميتونم رجيستر بشم
وي پي ان هم راه اندازي كردم ولي وقتي با وي پي ان به سرور وصل ميشم ديگه اينترنت سيستم قطع ميشه ولي سافت فون بازم كار ميكنه
نظر
0
رای
بازگشت
شما وقتي VPN راه اندازي مي كنيد اين امكان وجود دارد كه هر از طريق اينترنت مستقيم به سيستم دسترسي داشته باشيد هم از طريق VPN، شما با HTC از طريق اينترنت مي خواهيد رجيستر بشويد يا شبكه بي سيم داخلي؟
اينترنت GPRS كه اصلا پهناي باند لازم رو فراهم نمي كنه.. مگه اينكه نسل سوم موبلايل ها در ايران راه اندازي شوند و اينترنت سرعت بالا روي موبايل داشته باشيم.
نظر
0
رای
بازگشت
وقتی vpn میزنین gateway شما میخواداز vpn استفاده بکنه واسه همین اینترنت شما قطع میشه واسه اینکه با همون gateway قبلی کار بکنین روی vpn connection راست کلیک propertise برید tab networking اگه ویندوزتون xp هست در این page هم propertise را بزنین advanced و تیک را بردارین دیگه اگه vpn وصل بشین gateway شما همون قبلیه میمونه و اگه از ویندوز 7 استفاده میکنین وقتی رفتین داخل tab networking باید ipv4 را انتخاب کنین propertise بعدش advanced و تیک رو بردارین.
ضمنا من تو اصفهان وقتی ip valid گذاشتم کاربرام بدون اینترنت نتونستن register بشن .
نظر
0
رای
بازگشت
سلام من ميخوام از هرجا اينترنت پر سرعت دارم بتونم با softphone تو سيستم بعنوان يك داخلي ريجيستر بشم هم بهم زنگ بخوره هم بتونم زنگ بزنم راه حل چيه.
الان از دو جا وصل ميشم با softphone اون ميتونه به من زنگ بزنه ولي من كه به اون زنگ ميزنم يك زنگ ميخوره و قطع ميشه
دوستان كسي اطلاعاتي داره كمك كنه
نظر
0
رای
بازگشت
اي 2 دليل مي تواند داشته باشد:
1. بسته بودن برخي پورت ها براي مكالمه (در ايران برخي نقاط پورت ها SIP براي انتقال بسته است)
2. ممكن است سرور شما Valid IP‌نداشته باشد و شما آن را پشت NAT‌قرار داده ايد.. در اين حالت نيز به مشكل برخواهيد خورد..
نظر
0
رای
بازگشت
سرور اي پي وليد داره حالا اگه پورت بسته باشه بايد چيكار كنم راه حل چي هست؟
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

یا تانل با vpn server
نظر
0
رای
بازگشت
من اصلا تانل بلد نيستم هزينه داره ؟ كسي بلده؟ كمك؟
نظر
0
رای
بازگشت
آقا دوباره مشكل
من vpn را رو الستيكس راه انداختم از بعضي نقاط softphone رجيستر نميشه بعضي نقاط هم چه با vpn چه بدون vpn رجيستر ميشه ولي يكطرفه هست مشكل از كجاست وقتي به سرور الستيكس vpn بزنيم كخ بايد مثل lan جواب بده مگه اينطور نيست؟؟؟
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

وقتی vpn میزنی باید ip از ip pool که تو الستیکس تعریف کردی بگیری.

وقتی وصل می شی gateway رو پینگ داری ؟
نظر
0
رای
بازگشت
من رنج اي پي vpn هام با رنج آي پي سرور الستيكس يكي هست آي پي الستيكس هم پينگ ميكنم ولي رجيستر نميشه يا اگه بشه هم تماس يكطرفه هست
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

مشکل می تونه از شبکه باشه یعنی vpn

من این مشکل رو روی 2 تا تنور داشتم که در آخر میکروتیک گذاشتم و تانل EoIP زدم تا درست شد.
نظر
0
رای
بازگشت
دوباره سلام
آقا من مشكلم يكطرفه بودن تماسم با نرم افزار Express Talk كه يكي از دوستان انجمن برام فرستاد حل شد ولي از خارج يكنفر را ميخوام ريجستر كنم تو سيستم نه با وي پي ان نه بدون وي پي ان جواب نميده اگه كسي كننده اين كار هست از خجالتش در ميام تا حدي كه برام بصرفه يا يك راهنمايي گام به گام
ممنون
نظر
0
رای
بازگشت
سلام آقا من از تانل خيلي سر در نياوردم كسي ميتونه اين كار را برام انجام بده يا يك راهنماي گام به گام چي لازم داره به كجا تانل بزنم چطوري؟؟؟
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

شما اول مشخص کنید بین چه دیوایسایی می خواهید تانل بزنید
نظر
0
رای
بازگشت
من ميخوام از هر جا اينترنت دارم بتونم رو الستيكس رجيستر بشم بدون مشكل راه حلي هست؟ هزينه داره؟ هزينه اش چقدره؟
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

باید vpn server راه بندازید.

میتونید هم الستیکس و vpn server کنید و هم mikrotik بزارید و الستیکس و بیارید پشت آن
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

[url]http://voipiran.io/forum/index.php?topic=977.msg5286#msg5286[/url]
[url]http://voipiran.io/forum/index.php?topic=757.msg4042#msg4042[/url]
[url]http://voipiran.io/forum/index.php?topic=199.msg782#msg782[/url]
این 3 link رو یه نگاهی بنداز
نظر