1. aidincastel@yahoo.com
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 20 مهر 1389
دوستان عزیز
سلام
من Vaak را نصب کردم حالا می خواهم بدونم آیا بدون تجهیزات سخت افزاری می تونم ارتباط با کارت IPGW پاناسونیک برقرار کنم یا خیر. یعنی تو نرم افزار قابلیتی وجود دارد که بشه تنظیمات را طوری انجام داد که تماس را از Vaak به سمت IPGW پاناسونیک فرستاد؟؟؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
اگر می خواهید بدون سخت افزار واسط این کار را انجام دهید حتما پاناسونیک باید یکی از پروتکل های VoIP ها پشتیبانی کند، مثلا SIP بعد شما با تعریف ترانک SIP این ارتباط را برقرار سازید
نظر
0
رای
بازگشت
با تشکر از پاسخ شما.
من کارت SIP روی یکی از TDE 600 پاناسونیک دارمٍ، تست می کنم.فقط اگر موفق نشدم باید چه سخت افزاری تهیه کنم تا مشکل حل بشه ؟ کارت FXO ؟
نظر
0
رای
بازگشت
بله بهترین رابط FXO و E1 است
نظر
0
رای
بازگشت
من 1 کارت Dialogic D/4PCI UF دارم آیا می شه از این کارت به عنوان FXO استفاده کرد؟
آیا با elastix کار می کنه؟؟
نظر
0
رای
بازگشت
با سلام
اگه شما از دستگاه tdeاستفاده میکنید پروتکل sipرا پشتیبانی میکند و می توانیدان را به الستیکس لینک کنید
بطوری که در سرور الستیکس ترانک sip تعریف میکنید و در قسمت ip ان ip مرکز تلفن tdeرا ست مکنید و در پاناسونیک هم در قسمت tie برای ان خروجی تعریف کرده و کد دسترسی به ان خطوط را مشخص میکنید و در قسمت کارت ip gw در تنظیمات ان ip سرور الستیکس را ست کرده و بقیه تنظیمات نامبرینگ پلان را تعریف میکنید.
نظر
0
رای
بازگشت
[quote author=aidincastel@yahoo.com link=topic=983.msg5321#msg5321 date=1286971619]
من 1 کارت Dialogic D/4PCI UF دارم آیا می شه از این کارت به عنوان FXO استفاده کرد؟
آیا با elastix کار می کنه؟؟

نه، شما نمی تونید از کارتهای CT (مثل D4PCI) دیالوجیک برای مقاصد IP Base استفاده کنید، کارتهای ®Diva دیالوجیک برای این منظور استفاده میشن (مثل این برای آنالوگ و این یکی برای E1) که کارت موردنظر متاسفانه جزو ایندسته نیست ...
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه