1. peykar50
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. پنج شنبه, 30 ارديبهشت 1389
با سلام خدمت سروران گرامی !
من می خوام یوزری بسازم که:
1- فقط منوی "مکالمات ضبط شده" رو بتونه ببینه.
2- تمامی مکالمات ورودی وخروجی همه" Extention ها" رو بتونه ببینه واونها رو "حذف کنه" و "گوش بده".(مهم)
یعنی در واقع یه یوزر رو در نظر بگیرید که کارش فقط وفقط مانیتورینگ تمامی مکالمات مربوط به تمامی داخلی های تعریف شده در سیستم باشه ودر واقع بتواند به تمامی فایل های موجود در پوشه /var/spool/asterisk/monitor دسترسی داشته باشه .
در ضمن تمامی پستهای مرتبط با این موضوع رو خوندم .احتمال میدم باید فایل index.php مربوط به مانیتورینگ رو دستکاری کنم .ولی PHPکار نیستم فقط تا حدودی با asp.net آشنا هستم.
اگه میشه راهنمایی بفرمایید.
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام،
مي توني از روشي استفاده كني كه نيار به تغييرات در فايل Index.php نباشه..
1. يك كاربر بساز كه در گروهي قرار بگيره كه فقط منوي Monitoring رو ببينه (احتمالا تا اينجا مشكلي نداري)
2. همان طور كه مي دانيم براي ساخت كاربر حتما بايد داخلي داده شود، حالا شما براي اينكه اي كاربرتان تمام فايل ها را ببيند بايد داخلي تعريف شده براي كاربر را حذف كنيد تا تمامي مكالمات را ببيند .. اين كار را بايد با تغيير در فايل var/www/db/acl.db انجام بدهيد.
اين فايل هل را مي توانيد با يك Addons براي Firefox به نام SQlite تغيير دهيد، بايد كاربر خود را انتخاب كرده و داخلي وابسته را حذف نماييد
نظر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
با تشکر از آقای مهندس !
من این کارارو انجام دادم ولی بعدش که با یوزر مربوطه وارد می شم پیغام "شما شماره داخلی وابسته به کاربر ندارید"را می دهد.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه