1. bono056
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. یکشنبه, 12 ارديبهشت 1389
سلام
من میخواستم بدونم در حالتی که سرور الستیکس به سانترال پاناسونیک متصل میشه (fxs ها به co پاناسونیک)، امکان اینکه با ipphone ها داخلی های panasonic رو گرفت رو چطور میشه ایجاد کرد؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
بهترين حالت اين است كه پاناسونيك و استريسك با كارت FXO به هم متصل بشوند..
اگر حجم بالا بخواهيد هم كارت هاي E1 سانگوما بهترين گزينه براي اين كار هستند.
در اين حالت شما روي استريسك يك ترانك به پاناسونيك داريد و اين كار را براي شماره گيري راحت تر مي كند
نظر
0
رای
بازگشت
جناب مهندس کوه فلاح اگه نحوه تنظیمات رو هم توضیح بدین خیلی خیلی خوب میشه ؟
با کمال تشکر
نظر
0
رای
بازگشت
سلام
در صورت امکان در مورد تنظیمات دو طرف بیشتر توضیح دهید.(سرور الستکس با یک کارت e1 جهت اتصال به یک پاناسونیک با کارت e1)
چه تنظیمات و ترانک هایی باید ایجاد شوند.

با تشکر.
نظر
0
رای
بازگشت
سلام، ببینید ارتباط بین ورودی های شهری هر 2 طرف است، سمت الستیکس شما یک کارت e1 خواهید داشت (البته براز ظرفیت کمتر می توانید FXO استفاده کنید) و دقیقا مثل یک کارت عادی تنظیم و نصب می گردد، و همچنین یک ترانک zap برای آن روی الستیکس تعریف می نمایید، دقیقا کار هایی که برای یک کارت عادی انجام می دهید، ولی تماسی که به سمت آن می فرستید به پانا سونیک خواهد رفت... ورودی ها هم از سمت پاناسونیک می آید می توانید در inbound route به هر مقصدی هدایت کنید، ... تماس هایی هم که سمت پاناسونیک از طریق ترانک ساخته شده می فرستید در پاناسونیک به عنوان تماس ورودی شهری دریافت می گردد، آنجا دیگه باید از یک پاناسونیک کار بخواهید تا کمکتان کند
نظر
0
رای
بازگشت
با سلام و تشکر از پاسخ شما
1- برای ارسال تماس به ترانک zap روی الستیکس باید یک outbound route با یک پیش کد بنویسیم؟
2-ارتباط سخت افزاری الستیکس با پاناسونیک به چه صورته ؟(کابل)
3-تماسی که به ترانک روی الستیکس می فرستیم چجوری میره سمت پاناسونیک. فقط ارتباط فیزیکی کافیه ؟
نظر
0
رای
بازگشت
نه دوست من علاوه بر ارتباط فیزیکی شما نیاز به outbound دارید تا تماس ها تون از الستیکس به سمت پاناسونیک بره.
از نظر تجهیزات هم شما نیاز به گیت وی FXO و یا کارت E1 دارید
نظر
0
رای
بازگشت
سلام
من یک سانترال پاناسونیک kx-tde600 دارم که یکسری داخلی و همچنین خطوط شهری روی اون قرار دارد . کارتهایی که روی اون قرار دارد به این شرح است :
elcot16 - cslc16- dhlc8- dlc16- opb3- ipcempr
ارتباط با مخابرات از طریق fxo است و همچنین وارد یک fxs می شود .
در سمت دیگر یک سرور لینوکس داریم که الستیکس روی اون نصب شده است .
حالا می خوام ارتباط داخلی های سانترال را با الستیکس برقرار کنم .
می خواستم بدونم آیا از همین امکانات موجود می تونم استفاده کنم یا باید کارت و یا ابزار دیگری نیز بخرم .
0
رای
بازگشت
شما حتما باید درگاه فیزیکی fxo یا fxs داشته باشید.

یا اینکه به صورت نرم افزاری فکر کنم یک سزی کارت های ip هستند که روی پاناسونیک نصب میشن که پروتکل sip را پشتیبانی میکنند. اگر از اون کارت روی دستگاه پاناسونیک داشته باشید می تونید بدون fxo یا fxs به یرور الستیکستون ترانک بزنید و تماس ها را انتقال دهید.

البته من خیلی با تجهیزات پاناسونیک آشنا نیستم. جزئیات این کارت ها رو باید از پاناسونیک کار های حرفه ای بپرسید

موفق باشید./
نظر
0
رای
بازگشت
استفاده از پورت های fxo و fxs برای اتصال پاناسونیک و الستیکس به یکدیگر معایب فراوانی داره.یکی از بزرگترین اونها ظرفیت پایین ایجاد کردن داخلی در الستیکس و درگیر کردن بیهوده داخلی های آنالوگ پاناسونیک.چون شما به ازای هر داخلی الستیکس باید یک داخلی پاناسونیک را اختصاص بدی و این به نظر من کاملا غیر حرفه ای و در نهایت کار تمیزی در نماید.
بهترین راه که خود من مدتهاست دارم انجام میدن استفاده از کارتهای pri دیجیتال . با این کار شما بدون درگیر کردن داخلی های پاناسونیک میتونی بی نهایت شماره داخلی در الستیکس ایجاد کنی و تمام داخلی های الستیکس و پاناسونیک با کیفیت صدای باور نکردنی با هم در ارتباط باشن.
موفق باشی
نظر
0
رای
بازگشت
قیمت کارت pri پاناسونیک 2 میلیون و کارت pri الستیکس 1 میلیون تومان .با اینها و یک کانفیگ حرفه ای کار تمام و شما بین پاناسونیک و الستیکس 30 کانال ارتباطی دیجیتال هم زمان داری .بدون محدودیت تعریف شماره و داخلی در الستیکس.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه