1. masoud_soltani
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 24 فروردين 1389
با سلام
می خواستم بدونم برای ماژول های FXO و FXS کدوم برند از نظر کیفیت بهتره ؟ open vox یا sangoma و یا مدل دیگری هم هست؟
و دیگر اینکه تفاوت sangoma با DSP و بدون DSP چقدر است ؟ و آیا بدون DSP صدا بد می شود؟
در مجموع از نظر کیفیت و کارایی کدام را پیشنهاد می دهید؟ آیا به صرفه است که هزینه بیشتر برای خرید sangoma به همراه DSP داده شود یا همان open vox را پیشنهاد می دهید؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
خوب نظرات متفاوت است ، هر كسي از دوستان هم نظري داره بيان كنه..
از ديد من اگر كارت 4 پورت مي خواهيد خيلي تفاوتي بين ATCOM و سانگوما نيست..
اگر 8 پورت يا تعداد بالا تر مي خواهيد بايد به بوجه و كيفيت درخواستي توجه كنيد، كيفيت 2 تا كارت خيلي تفاوتي ندارد مگر بر روي تلفن ها يموبايل يا شهرستان.. اگر براي جاي مهمي مي خواهيد بخريد خوي سانگوما را بگيريد اما اگر براي يك شركت معمولي يا براي خودتان كه هزينه خيلي مهمه كارت هاي آنالوگ ATCOM كيفيت خوبي دارند.
اگر مي خواهيد E1 استفاده كنيد فقط سانگوما بگيريد چون كيفيت خيلي خوبي داره، به غير از سانگوما به كارت ديگه اي فكر نكنيد !
نظر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام

من از کارت آنالوگ sangoma a200 با دوماجول fxo (چهارپورت) استفاده میکنم و واقعا روی یک سیستم خیلی خیلی متوسط داره خوب جواب میده.
dsp یا digital signal processing جهت پردازش سیگنال های دیجیتال بکار میره و یکسری از امکانات کاربردی آن شامل موارد زیراست:
از بین بردن اکو
فشرده سازی داده برای اعمال افکت های بیشتر
اعمال تغییرات با توجه به کاراکتر و نوع سیگنال
فشرده سازی داینامیک و از بین بردن نویز بوسیله پارامترهای داینامیک
از طرفی بارپردازش روی پردازنده را کاهش میدهد و در مصرف پهنای باند نیز موثر است.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 105 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 57 پست
  2. 0 زیرمجموعه