1. seighalan
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. جمعه, 13 فروردين 1389
با سلام

سوال من اینه که آیا امکانش هست که من روی سیستم IPBX خودم بتونم از mobile softphone استفاده کنم؟ البته با fring و nimbuzz تست کردم جواب نداد؟ سافت فون موبایلی هست که بشه روی این سیستم پیاده سازی کرد؟چه ملزوماتی میخواد؟باتشکر
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام.
میشه بفرمایید منظورتون از سافت فون موبایل (mobile softphone ) چیه و برای چه کاربردی میخواید ازش استفاده کنید ؟؟
نظر
0
رای
بازگشت
ببینید من میخوام یک سافت فون روی گوشی نوکیای 5800 خودم نصب کنم و در شرکت به داخلی خودم لاگین کنم تا از طریق موبایل در دسترس باشم. البته با یک برنامه به نام TiViPhone تونستم داخلی خودمو اضافه کنم و به اکستنشن های دیگه تماس بگیرم. اما مشکل من با این برنامه اینه که قطع و وصلی صدا زیاده از طرفی دیگران نمیتونن با من تماس بگیرن. ضمنا تماس ها با این برنامه محدود به داخلیهای شرکت میشه. اینطور که فهمیدم برای این کاربری محدودیتهای زیادی مثل مدل گوشی ها و برنامه ها وجود دارد. البته روی گوشی 5800 من در قسمت ادمین گزینه sip settings وجود داره اما هرجور باهاش کنجار رفتم نتیجه نداد.
نظر
0
رای
بازگشت
کلاینت SIP یا IAX واسه 5800 رو نمیدونم ولی روی Windows Packet PC ها من Express Talk و PortSIP رو امتحان کردم؛ در مورد SIP Client داخلی سیمبین هم حق با شماست، من با E66 هر کاری کردم SIP Setting جواب نداد، با 5800 هم امتحان کردم، در حقیقت تنظیماتشون کپی هم بود...

برای Symbian هم فکر کنم Adore Mobile Dialer و Symbian SIP Client جواب میدن ولی لینکشون رو نمیدونم کجاست! به اینجا هم یه نگاهی بندازید.

ولی کلاً یه مشکلی هست، هیچکدوم از این Soft Phone ها توانایی استفاده از بلندگوی داخلی رو ندارن و صدا از اسپیکر پخش میشه متاسفانه!
نظر
0
رای
بازگشت
اينارو گفتيد، من دلم يه گوشي خوب خواست ! :(
نظر
0
رای
بازگشت
آقای کوه فلاح به نظرم گوشی های مبتنی بر android 2.1 گزینه های مناسبی هستند. من هم بدم نمیاد یکی از این گوشی ها رو بگیرم هم اپن سورسه هم کلی امکانات فوق العاده داره از همه مهمتر ابرشرکتی مثل گوگل پشتش قرار داره . یکی از این گوشی ها nexus one از htc که با همکاری گوگل تولیدش کرده . برای sip هم یک برنامه به نام dipdroid داره که فکر میکنم خیلی بهتر از برنامه های دیگر عمل میکند. فقط یکم گرونه! ;)
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه