1. محمد مجیدی
  2. تازه واردین دنیای ویپ
  3. سه شنبه, 05 دی 1396
سلام

بنده قصد دارم برای کسب و کارم ، سیستم VOIP راه اندازی کنم. کلی سوال دارم :D مطالعاتی داشتم توی چند هفته.

بنده در کل دو خط دارم ، یک ورودی و یک خروجی

4 داخلی دارم
مجموع تماس های بنده فکر نکنم به روزانه 50 تماس برسه. (الان روزانه 20 تماس شاید باشه)

جستجوهایی که داشتم ، دوستان پیشنهاد کارت های برند Atcom رو نمیدن. پس ازش میگذرم!

برند OpenVOX رو انتخاب میکنم. چون محدودیت مالی دارم و بالاتر در توانم نیست.
در این برند ، گزینه هایی وجود دارند (fxo , fxs) از 150 هزار تومان تا 700 هزار تومان... ایا برای شرایط بنده مناسب است؟

سناریویی که در نظر دارم:

بنده دو خط همراه یک PC قرار میدم به عنوان سرور.

در نهایت از طریق اینترنت تماس ها پاسخ داده می شن. همچنین ، در صورت عدم پاسخگویی ، به خط خروجی دایورت و از اونجا با شماره دلخواه تماس گرفته بشه.

قابل ذکر هست ، میخوام از سیستم voiz برای مدیریت استفاده کنم.

پیشاپیش از کمک شما سپاسگذارم.
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
1
رای
بازگشت
با سلام و احترام،
برای این پروژه شما، ویز به عوان سیستم تلفنی گزینه مناسبی است.
برای شهری نیز کارت اپن واکس گزینه خوبی است و البته گزینه گیت وی گرند استریم را نیز برای شهری دارید.
برای راه اندازی نیاز به یک کامپیوتر نه چندان پر قدرت دارید، و البته دانش راه اندازی ویز (ایزابل).
اگر داخلی روی اینترنت می خواهید باید مباحث امنیتی را نیز جدی برید چون سیستم های ویپ به راحتی هک می شوند.
مدیر ویپ ایران
مدرس رسمی ویپ در ایران
کانال تلگرام ویپ ایران
نظر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
ضمن تشکر از شما
بنده اصلا نمیفهمم کار گیت وی ها چیه! اگر گیت وی بزارم ، نیازی به PC برای سرور و کارت (fxo , fxs) ندارم؟
چون سرچ کردم. از برند مذکور ، گیت وی fxs و fxo جداگانه ست! یعنی من باید برای تماس های خروجی یک gateway جدا بگیرم؟ (اونطور که بنده فهمیدم fxs و fxo هر کدام به جدایی ، کار ورودی و خروجی تماس رو انجام میدن. درسته؟)

کارت (fxo , fxs) از برند اوپن واکس ، پیشنهاد چی میدید به من؟ ایا مجموعه شما فروشگاهی داره؟
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز هیچ پاسخی برای این پرسش ارسال نشده است
همچنین شما برای ارسال پاسخ به این پرسش مجاب نیستید