1. علیرضا
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. پنج شنبه, 18 آبان 1396
با سلام خدمت دوستان و استاد
من قصد دارم در صورت در دسترس نبودن و یا اشغال بودن تماس آن را هدایت کنم به یک ivr که در ivr هم اعلام بشه جهت گزاشتن پیام کلید 1 و یا جهت بازگشت به منوی قب کلید 2 را شما ره گیری کنید .خب خوشبختانه در الستیکس این امکان وجود دارهOptional Destinations
و برای ارسال مشکلی نیست و مراحل انجام میشه (فقط یک نکته ریز داره به قول استاد) که شما به صندوق صوتی عمومی انتقال پیدا میکنه و به صوندوق صوتی اون شخص وارد نمیشه و برای حل این مشکل باید به تعداد داخلی ها ivr نوشت که منطقی نیست آیا راهکاری هست بتونیم بایک ivr این مشکل رو حل کرد
من یکم تلاش کردم ولی موفق نشدم من ivr رو پیداکردم و کانتکس ش رو ساختم و با این روش خواستم بفرستم سمت ویس وایل که نشد

extensions_custom.conf
[ivr-5-custom]
exten => 1,1(ivrsel-1),Goto(ext-local,vms CALLERID(num),1)
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام،
در تعریف داخلی گزینه ای است به نام VmX Locater که برای همین منظور شما طراحی شده است، کمی آن را تغییرات دهید موردی که می خواهید را خواهید یافت.
مدیر ویپ ایران
مدرس رسمی ویپ در ایران
کانال تلگرام ویپ ایران
نظر
  1. علیرضا
  2. 4 سال قبل
سلام خسته نباشید استاد
عرض اینکه منظور شما از تغییرات تغییرات دایلپلن هستش ؟؟ و یا از روی خود وب باید انجام بدم
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام،
در تعریف داخلی گزینه ای است به نام VmX Locater که برای همین منظور شما طراحی شده است، کمی آن را تغییرات دهید موردی که می خواهید را خواهید یافت.

سلام خسته نباشید استاد
عرض اینکه منظور شما از تغییرات تغییرات دایلپلن هستش ؟؟ و یا از روی خود وب باید انجام بدم
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه