1. habib333
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 10 اسفند 1395
با سلام وسخته نباشید و تشکر از ایجاد این سایت

من برای یکی از IP phone هام شماره 700 و برای اون یکی شماره 701 انتخاب کردم مشکل من اینه وقتی 700 می گیرم شروع می کنه به گفتن 701 و می ره تو انتظار

چطور می تونم اینو حل کنم وقتی 700 می گیرم خود شماره زنگ می زنه
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
[QUOTE=habib333;28192]با سلام وسخته نباشید و تشکر از ایجاد این سایت

من برای یکی از IP phone هام شماره 700 و برای اون یکی شماره 701 انتخاب کردم مشکل من اینه وقتی 700 می گیرم شروع می کنه به گفتن 701 و می ره تو انتظار

چطور می تونم اینو حل کنم وقتی 700 می گیرم خود شماره زنگ می زنه[/QUOTE]

باسلام
متاسفانه هم ساختار سناریوتون و هم مشکلتون رو به شکل گنگ و نامفهومی مطرح کردید الان دقیقا متوجه مشکل اصلی شما نشدم...مبدا تماس شما از کجاست؟ایا این داخلی ها در داخل صف قرارگرفتند؟
اونچه که بصورت کلی از شرح سناریو شما متوجه شدم اینه که زمانی که از هر داخلی دیگه ای عدد 700 رو شماره گیری میکنید داخلی 701 زنگ میخوره، طبیعتا بروز این مشکل علل مختلفی می تونه داشته باشه مثل اینکه تماسهای داخلی 700 رو به داخلی 701 فوروارد کرده باشید ، داخلی هارو داخل یک Ring Group قرار داده باشید و هنگامی که داخلی 700 به هر علتی در دسترس نباشه و تماس به داخلی 701 هدایت شده باشه ویا اینکه برای داخلی 700 گزینه optional destination فعال کرده و مقصدش رو به داخلی 701 هدایت کرده باشید...به هرحال می تونید راهکارهای مختلفی رو برای حل مشکلتون مثل اینکه داخلی هارو روی ایپی فون هایی غیر از ایپی فونهای فعلی امتحان کنید و یا اعداد 700 و 701 رو با ارقام جایگزین دیگه ای امتحان کنید تا منشا مشکلتون رو پیدا کنید...در نهایت هم بهترین راهکار اینه که موقع برقراری تماس لاگ استریسک رو بررسی کنید.
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه