انجمن

1. kaktoox
  2. ویپ - ساختار، پروتکل ها، مفاهیم ...
  3. پنج شنبه, 29 بهمن 1394
با سلام و عرض خسته نباشید
من تازه وارد این انجن شدم ، اگه سوالمو جای اشتباهی‌ دارم می‌پرسم عذر خواهی‌ می‌کنم .
راستش من برای ارتباط ویپ بین دو دفتر چندتا سوال داشتم و راهنمایی‌ می‌خواستم ممنون میشم اگه کسی‌ از دوستان بتونه کمکم کنه
سناریو به این ترتیب : هر نقطه یک دستگاه panasonic TDA۱۰۰D داره و یک gateway fxo DVG ۶۰۰۴s
حالا چیزی که خودم می‌خواستم انجام بدم این بود که تواین نقطه A یک extention ایجاد کنم (برای مثل ۸۰۰) و اونرو به وسیلهٔ گتوی‌ها بیارم و تو CO‌های نقطه B (خطهای شهری وصل کنم) ، یعنی‌ هرکس از نقط ب داخلی‌ ۸۰۰ رو بگیره ---> یکی‌ از خط شهری‌های نقطه ب زنگ میخوره !؟
و بر عکس همین کارو برای نقطه B انجام بدم ! آیا این سناریو درسته ؟ و اگه درسته تنظیمات Gateway‌ها به چه ترتیب باید باشه ؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
دوست عزيز شما براي ارتباط ٢ دستگاه پاناسونيك نيازي به گيتوي نداري. اين دستگاه ها خودشون قابليت تعريف ترانك رو دارن. حتي سيپ ترانك رو هم به خوبي پشتيباني ميكنن ولي براي ارتباط با هم پروتوكول مربوط به خودشون رو دارن. دستگاه شما بايد كارت dsp داشته باشه كه احتمالا هم داره پيشنهاد ميكنم با يه پاناسونيك كار حرفه اي تماس بگيرين يا اگر وقت و علاقه دارين ميتونيد داكيومنت هاي دستگاه خودتون رو كه به وفور پيدا ميشه توي اينترنت بگيرين و مطالعه كنيد.
سوالي بود در خدمتتون هستم.

Sent from my iPad using Tapatalk
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
  • صفحه :
  • 1

هنوز هیچ پاسخی برای این پرسش ارسال نشده است
همچنین شما برای ارسال پاسخ به این پرسش مجاب نیستید

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 102 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 59 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیستم تلفنی FreePBX
  1. 39 پست
  2. 0 زیرمجموعه
شبکه و زیرساخت
  1. 64 پست
  2. 0 زیرمجموعه
تازه واردین دنیای ویپ
  1. 920 پست
  2. 0 زیرمجموعه

آخرین مباحث انجمن

چطور متوجه بشییم کدوم خط ها آزاده
من میخوام یه نرم افزار باشه که متوجه بشم کدوم داخلی ها آزاده و کدوم یکی ها مشغول...
31 بازدید
0 رای
1 پاسخ
ارسال در چهارشنبه, 20 فوریه 2019
باز کردن محیط گرافیکی الاستیکس
سلام من ابتدای راه الاستیکس هستم ، قبلا سیسکو رو به انجام رسوندم حالا برای ایجاد...
1639 بازدید
0 رای
16 پاسخ
ارسال در جمعه, 24 فوریه 2012
مشکل الستیکس
با درود .در سیستم الستیکس به مشکل زیر (عکس پیوست)برخوردم .لطفا راهنمایی کنید .مم...
9 بازدید
0 رای
0 پاسخ
ارسال در یکشنبه, 17 مارس 2019
  • جدید
  • ایجاد vpn برای شبکه
    با سلام خدمت دوستان عزیز آی تی سال جدید رو پیشاپیش تبریک میگم. ی سوال داشتم ش...
    10 بازدید
    0 رای
    0 پاسخ
    ارسال در یکشنبه, 17 مارس 2019
  • جدید
  • تاخیر در مکالمه
    سلام من ایزابل نسخه ویز را از همین سایت دانلود کردم و روی یک سرور اچ پی نصب کر...
    17 بازدید
    0 رای
    0 پاسخ
    ارسال در شنبه, 16 مارس 2019
  • جدید
  • قطعی تماس ورودی در ۶ ثانیه روی خط سیپ
    درود بر اساتید من روی الستیکس یک خط سیپ دارم و خطهای شهریم از طریق دینستار به س...
    29 بازدید
    0 رای
    0 پاسخ
    ارسال در دوشنبه, 11 مارس 2019
    پشت خطی
    با سلام شهادت حضرت امام هادی علیه السلام رو به دوستان تسلیت عرض میکنم سوالی ...
    19 بازدید
    0 رای
    0 پاسخ
    ارسال در یکشنبه, 10 مارس 2019
    غیر فعال کردن forward بر روی گوشی موبایل
    با سلام چطور میشه ، دایورت کردن تماس داخلی به موبایل رو غیر فعال کرد ، یا فقط ...
    236 بازدید
    0 رای
    2 پاسخ
    ارسال در پنج شنبه, 06 سبتامبر 2018
    التیکس رزبری
    الستیکس روی رزبری نصب کردم فایل شما بالا نمیاد چیکار کنم ؟...
    18 بازدید
    0 رای
    0 پاسخ
    ارسال در شنبه, 09 مارس 2019
    دایورت کردن داخلی
    سلام و خسته باشید دصورت جواب ندادن اخلی چگونه میتوان به شماره موبایل آن داخلی را...
    543 بازدید
    0 رای
    2 پاسخ
    ارسال در چهارشنبه, 26 آگوست 2015

آمار انجمن

تعداد موضوع ها: 6686
    تعداد پست ها: 25241
    موضوعات حل شده: 46
    تعداد کاربران: 13968

ورود amir عزیز را به جمع کاربران ویپ ایران تبریک می گوییم.

آخرین خبرها

خبرنامه

در لیست کاربران ما ثبت نام نمایید تا از آخرین اخبار دانشنامه و دوره های آموزشی با خبر باشید.