1. rayaphone
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. یکشنبه, 20 ارديبهشت 1388
سناريو خودتون رو براي ارسال SMS بيان كنيد،
اينكه مي خواهيد كي و كجاي سيستم پيام ارسال بشه !
فرض کنید من یک تلفن با قابلیت ارسال اس ام اس دارم که به پورت fxs متصل می باشد و در تریکس باکس به عنوان یک zap extension می باشد حال می خواهم پیغام sms را به x-lite که یک sip extension در تریکس باکس است ارسال کنم متل hello و همچنین این sms را به fxo دیگر که آن هم دارای تلفنی با قابلیت ارسال sms است ارسال کنم تا بعد از بوقی که بوق زنگ خوردن تلفن نیست sms دریافت کنم ولی فعلا کار نکرده و می دانم چنین کاری را ip-pbx را به راحتی می توانند انجام دهند در نهایت چون هیچ ip-phone مجانی برای ارسال و دریافت sms پیدا نکردم لطفا این سایت رو ببینید تا بفهمید من چی می گم
[url]http://www.automated.it/asterisk/sms.html[/url]
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام،
لينك ارسالي رو ديدم...
اين برنامه اي كه اين بنده خدا نوشته اين امكان رو مي ده كه بتونيد در AGI Programming از توابع تعريف شده ارسال پيام آن استفاده كنيد.
من يه برنامه قوي تر مي شناسم:
[url]http://www.voip-info.org/wiki/view/SMS[/url]
اينجا چند تا برنامه معرفي شده، كه فكر كنم ozeking از بقيه بهتر باشه...
البته شما قبل از استفاده از اين برنامه ها بايد با AGI نويسي در DIalPlan استريسك آشنا باشيد.

اگه سراغ پياده سازي رفتيد، خوشحال ميشم يه موضوع در خصوص ارسال پيام از استريسك راه اندازي كنيم و پروژه رو جلو ببريم..

موفق باشيد :)
نظر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
حتما من دارم روی این پروژه کار می کنم تا جا هایی هم پیش رفتم باید بدانید که smsc number برای تهران 9717000 می باشد در حال حاضر در حال طراحی web page برای ارسال اس ام اس می باشم
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه