1. سعید مهدی پور
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. پنج شنبه, 23 بهمن 1393
سلام، من الستیکس 2.4 رو نصب کردم و Extension ها رو ایجاد کردم. حالا مشکلی که دارم اینه که میخوام یرای بعضی Extension ها یسری محدودیت اعمال کنم. مثلا بعضی هاشون فقط با شماره های داخلی سازمان تماس بگیرن، و بعضی هاشون فقط با شماره رئیس سازمان و داخلی های سازمان. تو سایت freepbx هم سرچ کردم که گزینه Extension Routing رو پیشنهاد داد که باید از از نسخه 2.10 حداقل استفاده کنم. ولی freepbx هم آپدیت نشد. بعد الستیکس 2.5 رو نصب کردم که این دفعه کارت FXO باهاش کار نکرد (atcom at400). مجبور شدم دوباره برم سراغ الستیکس 2.4.

لطفا راهنماییم کنین. خیلی برام حیاتیه.
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
[QUOTE=smp539;24218]سلام، من الستیکس 2.4 رو نصب کردم و Extension ها رو ایجاد کردم. حالا مشکلی که دارم اینه که میخوام یرای بعضی Extension ها یسری محدودیت اعمال کنم. مثلا بعضی هاشون فقط با شماره های داخلی سازمان تماس بگیرن، و بعضی هاشون فقط با شماره رئیس سازمان و داخلی های سازمان. تو سایت freepbx هم سرچ کردم که گزینه Extension Routing رو پیشنهاد داد که باید از از نسخه 2.10 حداقل استفاده کنم. ولی freepbx هم آپدیت نشد. بعد الستیکس 2.5 رو نصب کردم که این دفعه کارت FXO باهاش کار نکرد (atcom at400). مجبور شدم دوباره برم سراغ الستیکس 2.4.

لطفا راهنماییم کنین. خیلی برام حیاتیه.[/QUOTE]

سلام دوست عزیز
چند روز پیش پستی با این موضوع در انجمن ایجاد شده :
بستن تماس بین داخلی ها
نظر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
ممنون مهندس شاطری ولی اونجا به چیزی اشاره نکردن و من خیلی مبتدی هستم.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه