1. rega
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 09 دی 1393
دوستان گرامی :
من به دنبال برقراری ارتباط بین تلفن موبایل یا تلفن ثابت خودم با نیوزلند هستم . ببخشید من نمیدونستم مطلبم را در کدام بخش بذارم بهتره . کسی از دوستان این تجربه را داشته؟
اگر کسی میتونه کمک کنه لطفا به من اطلاع بدهید .
لطفا تجهیزات مورد نیاز به همراه نیازهای برقراری ارتباط را اعلام کنید . من یک ارتباط دائمی و بدون قطعی را نیاز دارم . الان هم نیوزلند هستم و اگر کسی از دوستان سرویس آماده ای داره که من بتونم تست کنم و در صورت عملی بودن از تجربه دوستان استفاده کنم ممنون میشم

با تشکر
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
دوست من ورودتون را به این انجمن خوش آمد میگم
برای این ارتباط در مرحله اول شما نیاز به یک اینترنت Stable در ایران دارید و همچنین روتر برای روت کردن ترافیک ویپ به سمت نیوزلند
نظر
0
رای
بازگشت
دوست من کیفیت ارتباط و قطع و صل شدن صدا 99% مربوط به بستر ارتباطی شما هست.
در خصوص اکانت تستی متاسفانه شرکت هایی که برای انها این سرویس راه اندازی شده اجازه همچین دسترسی را نمیدن.
بستگی به سناریو شمادارد که هر دو طرف روتر داشته باشید یا نه. ولی برای یک سناریو حرفه ای و پیشبینی همه موارد باید هر دو طرف روتر داشت
نظر
0
رای
بازگشت
این کار شدنی هست تضمینی نیست چون سرویس مخابرات ایران بعصی وقت ها دست خوش تغییرات دوستانمون در زیر ساخت ایران و اعمال محدودیت های خاصی میشه و ممکنه قطعی صدا و یا مشکلاتی از این قبیل داشته باشید ولی در کل شدنی هست و در حال خاضر شرکت ها و سازمان های زیادی از این خدمات استفاده می کنند
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه