1. samira salehi
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. چهارشنبه, 03 دی 1393
سلام
دوستان من یک پاناسونیک مدل d1232 دارم که میخوام اون رو به استریسک متصل کنم. اول میخواستم بدونم این مدل پاسونیک میتواند به استریک متصل شود. و ما 8 تا خط شهری داریم با 20 تا داخلی روی پاناسونیک چه تجهیزاتی برای این اتصال احتیاج هست؟گت وی میخواد یا کارت fxo و fxs؟
ممنونم
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
هم از کارت می تونید استفاده کنید و هم از گیت وی
نظر
0
رای
بازگشت
اگر از کارت e1 روی پاناسونیکتون استفاده نمی کنید برای ارتباط با استریسک نیازی به تنطیمات روی پاناسونیک نیست.
درکل نیاز به پورت fxo دارید که هم می تونید از کارت استفاده کنید و هم از گیت وی که به نظر من گیت وی بهتره
نظر
0
رای
بازگشت
[QUOTE=samira salehi;23675]سلام
دوستان من یک پاناسونیک مدل d1232 دارم که میخوام اون رو به استریسک متصل کنم. اول میخواستم بدونم این مدل پاسونیک میتواند به استریک متصل شود. و ما 8 تا خط شهری داریم با 20 تا داخلی روی پاناسونیک چه تجهیزاتی برای این اتصال احتیاج هست؟گت وی میخواد یا کارت fxo و fxs؟
ممنونم[/QUOTE]

سلام
این مدل پاناسونیک قدیمی هست . کارت PRI و sip را پشتیبانی نمی کنه. در کل IP Base نیست . این مدل اگر هر سه کارت ظرفیتش پر باشه 12 شهری و 32 داخلی تحویل می ده.
نظر
0
رای
بازگشت
باسلام
برای این کار شما باید مثلا 4 خط داخلی آزاد از پاناسونیک داشته باشی و توسط کارت fxo که روی سرور الستیکس نصب کردی این خطوط رو به سرور اتصال بدی. نیازی هم به دستکاری پاناسونیک نداری.فقط باید روی الستیکی یک منشی تلفنی ivr راه بندازی تا وقتی کسی از داخلی های پاناسونیک خواست با داخلی های الستیکس تماس بگیره اول یکی از اون چهار شماره رو بگیره بعد از شنیدن صدای منشی داخلی مورد نظر الستیکس شماره گیری بشه .
حالتهای زیادی میتوی برای این موضوع اجرا کنی.باز هم سوالی در این خصوص و کانفیگ پاناسونیک داشتین در خدمتم.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه