1. مهدی
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. یکشنبه, 22 تیر 1393
سلام
مجموعه ما یک سانترال قدیمی و غول پیکر ;) با برند nec مدل neax 2400 داره که نقش هسته اصلی سیستم رو داره
البته بنا بر نیاز بعدا سانترال های پاناسونیک نیز به صورت داخلی به همین هسته اضافه شده اند.
حالا سوالم از دوستان اینه که چطور الستیکس رو با nec neax 2400 ارتباط بدیم ؟
کسی از دوستان قبلا با این موجود! سر و کار داشته ;)
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
موجودیت این پاناسونیک pbx هست و شما می تونید با در گاه های fxo به راحتی به اوم متصل بشید
نظر
0
رای
بازگشت
خیر
عرض کردم که nec هستش.
دوستان کسی تا حالا با محصولات nec تجربه ای داشته ؟
نظر
0
رای
بازگشت
کار شما انجام شدنی و به دو صورت آنالوگ و دیجیتال میشه این دو مرکز تلفن رو بهم متصل کرد.البته تعداد مراکز تلفن nec در ایران خیلی کمه و متخصص اون هم انگشت شمار.اگه نیاز بع کمک داشتین در خدمتم.
نظر
0
رای
بازگشت
ببینید در حال حاضر nec neax 2400 نقش هسته اصلی سیستم رو داره
البته بنا بر نیاز بعدا سانترال های پاناسونیک نیز به صورت داخلی به همین هسته اضافه شده اند.
حالا سناریو به این شکل هست که لازمه به مجموعه تلفن گویا اضافه بشه . در حال حاضر داخلی ها با شمار گیری همدیگه می تونن تماس بگیرن اما اگه کسی از خارج مجموعه تماس بگیره به اپراتور وصل میشه و اون به داخلی مورد نظر وصل می کنه ( تا حدودی شبیه این فیلم های سیاه و سفیده ;) )
حالا لازمه که این کار بعد پخش ivr به صورت اتوماتیک انجام بشه. نکته اول به نظر خیلی بعیده که خود neax 2400 قابلیت ivr رو داشته باشه چون حتی سیستمش هنوز پالسه ! و تون رو پشتیبانی نمی کنه چه برسه به ivr .
نکته دوم اینه که با توجه به این که پورت fxs و fxo ای در neax 2400 وجود نداره چطور قراره با سیستم های وویپ ارتباط برقرار کنه ؟! و لطفا اگه ممکنه این دو صورت آنالوگ و دیجیتالی که فرمودید رو دقیق تر بفرمایید که منظورتون چی هست؟ با توجه به این که کار در تهران نیست و در استان های غربیه اگه دقیقا موضوع مورد اشرافتون هست من مزاحمتون بشم و مقدمات همکاری رو آماده کنم.
با سپاس :)
نظر
0
رای
بازگشت
یعنی شما فقط نیاز به راه اندازی ivr بر روی سانترال داری؟ از الستیکس برای این کار میخوای استفاده کنی؟
نظر
0
رای
بازگشت
در حال حاضر به این صورت هست که هرکس با مجموعه تماس میگیره اپراتور گوشی رو برداشته و به داخلی مورد نظر متصل می کنه.
حالا نیاز دارن که به محض تماس تلفن گویا پخش بشه و بعدش کاربر از طریق منو یا شماره گیری داخلی به صورت اتوماتیک به داخلی وصل شه.
اما خب به علت قدیمی بودن سانترال پیش گفته امکان ارتباط بین الستیکس و اون نمی دونم که وجود داشته باشه یا خیر .
نظر
0
رای
بازگشت
باید روی دستگاه nec شما قابلیت ایجاد IVR چه به صورت نرم افزاری و چه به صورت سخت افزاری وجود داشته باشه. در غیر اینصورت فکر نمی کنم راهی داشته باشه جر اینکه NEC را حذف کنید وجای اون یا یک پاناسونیک بزارید که IVR پشتیبانی کنه یا یک سرور ویپ بزارید که بشه روش IVR و دیگر امکانات مورد نیاز تون را فعال کنید
نظر
0
رای
بازگشت
سیستم شما این قابلیت رو نداره دوست عزیز.ولی اگه اون مجموعه پول خرج کنه میشه بصورت ترکیبی این مشکل رو حل کرد.من 10 سال پیش این کارو با مراکز تلفن کارین و پارس تلفن کار انجام دادم و اون سیستمها خیلی بی امکانات تر از سیستم شما هستند.اگه خرج نکنن به دردسرش نمی ارزه.
موفق باشی.
نظر
0
رای
بازگشت
من هم دقیقا همین نظر رو دارم :)
با سپاس از همه دوستان :)
نظر
  • صفحه :