1. ramin_malek
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. شنبه, 30 فروردين 1393
سلام بعد از مدت امشب دوباره شروع کردم به نوشتن

برای خیلی ها پیش اومده مخصو صا اون های که از روی اینترنت رو سرورشون Register میکنن که مثلا وقتی اتصال قطع می شه برای یک مدت یا باید سرور ریست کنن یا گوشی رو خود را حل اینه شمادر فایل Sip.conf مقدار registerattempts

روی اون داخلی عوض کنید مثلا اگه 0 بزارید یانی نا محدود بار می زار وصل شید و اگه روی 10 باز بزارید الستیکم بعد از 10 بار TRY کردن دگه اجازه نمیده داخلی وصل شه

نکته (توی Phone هم مقدار رو بالا بزارید یا ببنیند توی توضیحاتش کدوم مقدار نا محدودش میکنه)

رامین ملک قاسمی 93/1/30
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
[QUOTE=ramin_malek;21561]سلام بعد از مدت امشب دوباره شروع کردم به نوشتن

برای خیلی ها پیش اومده مخصو صا اون های که از روی اینترنت رو سرورشون Register میکنن که مثلا وقتی اتصال قطع می شه برای یک مدت یا باید سرور ریست کنن یا گوشی رو خود را حل اینه شمادر فایل Sip.conf مقدار registerattempts

روی اون داخلی عوض کنید مثلا اگه 0 بزارید یانی نا محدود بار می زار وصل شید و اگه روی 10 باز بزارید الستیکم بعد از 10 بار TRY کردن دگه اجازه نمیده داخلی وصل شه

نکته (توی Phone هم مقدار رو بالا بزارید یا ببنیند توی توضیحاتش کدوم مقدار نا محدودش میکنه)

رامین ملک قاسمی 93/1/30
[/QUOTE]
سلام ممنون از لطفت که این آموزش رو گذاشتی
من وقتی تو freepbx قسمتی که مربوط به این تنظیمات هست می رم بطور پیش فرض رو صفر هست اما این مشکل همچنان پابرجاست اگر امکان داره در رابطه با گزینه های دیگه اشم یه توضیحی بدید
[ATTACH=CONFIG]288[/ATTACH]
نظر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سمت کلانت باید نامحدود کنین که اون هم نا محدود سعی کنه ارتباط برقرار کنه
نظر
  • صفحه :
  • 1