1. mavara
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. دوشنبه, 25 آذر 1392
سلام
من میخوام قبل از اتصال به اپراتورهام در صف انتظار یک فایل صوتی که شماره اپراتور را اعلام میکند پخش شود بعد به اپراتور متصل شود
این را می دانم که اگر تماس گیرنده به صورت مستقیم شماره داخلی را بگیرد می تواند در قسمت follow me اپراتور یک announcement گذاشت و پخش میشود اما در صف انتظار این announcement قبل از اتصال به داخلی پخش نمیشود.
اساتید محترم لطفا راهنمائی کنید
با احترام
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سالم دوست عزیز، لطفا این مراحل را دنبال کنید:

۱) یک فایل ضبط شده بسازید به شرح: برای فروش عدد ۱ برای پشتیبانی‌ عدد ۲ و ... اون رو در قسمت فایل‌های صوتی آپلود کنید.

۲) در منوی منشی‌، یک منیشی جدید بسازید و اون رو به این فایل پوینت کنید، در پایینه همون صفحه انتخاب کنید برای عدد ۱ برو به اکستنشین مورد نظر، برای عدد ۲ برو به اکستنشن مورد نظر و ...

۳) برید به اینباند روت و یک روت جدید اضافه کنید، و اونو پوینت کنید به منوی منشی‌ که در مرحله ۲ ساختید.

استریسک هم چک کنید که مطمئن باشید، زنگ‌ها به سمت سرور روت بشن حتما. اگر باز هم نشد بگید تا راهنمایی‌ کنم cli
نظر
0
رای
بازگشت
برای این کار شما یاز به برنامه نویسی در dialplan دارید

توی همین فروم جناب کوه فلاح در این خصوص آموزشی راارئه کرده اند جستجو کنید اگر موفق نشید بفرمایید تا من کد برنامه را براتون اینجا بنویسم
نظر
0
رای
بازگشت
ضمنا علاوه بر dialplan شما باید AGI Programig راهم بدونید.
نظر
0
رای
بازگشت
دوست عزیز ممنون از پاسخ شما. متاسفانه من دانشم در زمینه برنامه نویسی agi programing ضعیف است
بازهم از پاسخ شما سپاسگذارم
نظر
0
رای
بازگشت
شما برای این کار می بایستی توی queue_adetional.conf قبل از اینکه تماس شما به سمت صف ارسال بشه یک تابع agi را فراخوانی کنید
نظر
0
رای
بازگشت
بله من این فایل رو پیدا کردم و لیست صف هایی که ساختم با تنظیماتشون در این فایل هست. چه تابعی را باید اجرا کنم؟ آیا شما این تابع رو دارید؟
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه