1. sattar
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. شنبه, 28 ارديبهشت 1392
سلام دوستان
من الستیکس رو به کمک راهنمایی های دوستان نصب و راه اندازی کردم.
12 داخلی تعریف کردم که با 4 خط شهری به خوبی با تلفن های VOip کار میکنند و هیچ مشکلی هم ندارن.

حال سوال بنده اینجاست.
چطور میتونم به واسطه یک IP Valid و نرم افزار هایی که از SIP پشتیبانی میکنند ، از بیرون از شبکه VOIP استفاده کنم و اقدام به پاسخگویی و برقراری تماس کنم؟

از روتر میکروتیک هم در شبکه استفاده میکنم.(اینو عرض کردم که در صورت نیاز به PORT FORWARDING ) دوستان راهنمایی کنند.

با تشکر
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
[QUOTE=sattar;17921]سلام دوستان
12 داخلی تعریف کردم که با 4 خط شهری به خوبی با تلفن های VOip کار میکنند و هیچ مشکلی هم ندارن.

حال سوال بنده اینجاست.
چطور میتونم به واسطه یک IP Valid و نرم افزار هایی که از SIP پشتیبانی میکنند ، از بیرون از شبکه VOIP استفاده کنم و اقدام به پاسخگویی و برقراری تماس کنم؟

از روتر میکروتیک هم در شبکه استفاده میکنم.(اینو عرض کردم که در صورت نیاز به PORT FORWARDING ) دوستان راهنمایی کنند.

با تشکر[/QUOTE]

اینکار رو خودم انجام دادم.
با نرم افزار های SIP از بیرون میتونم اکانت های داخلی رو اضافه کنم و تماس برقرار کنم.
اما موقعی که با اون داخلی تمای میگیریم ، نرم افزار sip که اکانت توش رجیستر شده زنگ نمیخوره!!!
چرا ؟
راه حل چیه ؟
نظر
0
رای
بازگشت
درستش کردم!!!
خودگویی و خود خندی :dعجب مرد هنرمندی;)
نظر
0
رای
بازگشت
[QUOTE=sattar;17921]سلام دوستان

حال سوال بنده اینجاست.

با تشکر[/QUOTE]

دوست عزیز اگه که میکروتیک داری خیلی ساده یک vpn pptp به شبکه داخلیت بزن و بعدش هم که دیگه ok هست همه چیز
فقط یک ip valid می خوای دیگه همین
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست