1. Nicolas1390
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. پنج شنبه, 12 ارديبهشت 1392
سلام من افزونه Web Conferance را روی الستیکس نصب کردم ، اما روش کاریش به چه شکل هست ؟ بجز چت کردن و ارائه دیگه چکار میشه باهاش کرد ؟ چجوری باید صدا و تصویر را انتقال داد و صدا و تصاویر اعضای دیگه رو شنید و دید ؟؟؟
برای اینکه چند نفر همزمان بتونن صدا و تصویر هم را داشته باشن بهترین گزینه چیه ؟ این افزونه یا استفاده از softphone ؟ چه softphone بهتر هست ؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
نظر
0
رای
بازگشت
سلام برای صدا باید از softphone استفاده کنید . وقتی ایمیلی برای کاربرها فرستاده میشه داخل اون ایمیل گفته باید دقیق چی کار کنید فکر کنم باید 5555 رو باید بگیرید و شماره اتاق و صداها رو دارید .
آدرس web page رو هم زده با pass اون .
برای Softphone هم من فکر میکنم eyebeam مناسب باشه .
موفق باشید .
نظر
0
رای
بازگشت
مرسی
پس تصویر هم از طریق softphone باید ارسال بشه ؟!
اگر بخوایم از softphone استفاده کنیم دیگه اینماژول به چه دردی میخوره ؟! البته بجز اشتراک گذاشتن فایل و قابلیت نمایش فایل های آفیس ! چت هم که تو softphone میشه انجام داد !

softphone درست حسابی چی هست ؟ این xlite خوبه اما هر کارکردم تصویر انتقال نمیده ! و مشکل دومش هم اینه که ۳ نفر بیشتر نمیتونن همزمان با هم صحبت کنن ! اگر این xlite تصویر هم انتقال بده و بشه بالای 10 نفر همزمان با هم صحبت کنن و در هر لحظه تصویر هر کدوم را اگه خواستیم بتونیم ببینیم دیگه عالیییییییی میشه . کرک شده این xlite نیست ؟ یا یک چیزی که بهتر از این باشه ؟
نظر
0
رای
بازگشت
آقا هر کار می کنم تصویر نمیاد !!! توی فایل آموزش گفته باید کنار نام اعضای داخل کنفرانس [s] بیاد ! اما نمیاد !!! جالب اینجاست که فلش دوربین را شناخته اما هر کار می کنم نمیشه که نمیشه
نظر
0
رای
بازگشت
تصویر رو از طریق browser دارید . چت رو هم از browser فقط صدا رو از Eyebeam دارید
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه