1. مهدی یاری
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. شنبه, 31 فروردين 1392
برای الستیکس می خواستم از HP ProLiant سری m300 استفاده کنم می خواستم از اساتید بپرسم که آیا این انتخاب مناسب هست یا نه کلا بین سرورهای رایج، hp چه رده ای داره اگر بهتر ازhp هم هست لطفا معرفی کنید
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
[QUOTE=yari67;17527]برای الستیکس می خواستم از HP ProLiant سری m300 استفاده کنم می خواستم از اساتید بپرسم که آیا این انتخاب مناسب هست یا نه کلا بین سرورهای رایج، hp چه رده ای داره اگر بهتر ازhp هم هست لطفا معرفی کنید[/QUOTE]

لطفا قیمت مد نظر خود رو هم بفرمایید دوستان بهتر میتونند راهنمایی کنند...
hp سرور خوبیه... بستگی به استفاده شما داره!!
شما اینقدر میخواید هزینه کنید؟
من به شما میگم چی باز هم بهتر میتونه باشه!!... سیسکو!!!
برو سیسکو ببند دوست عزیز چون همه دنیا میدونند عالیه...
این حرف شما مثل این میمونه که بگی میخوام با تویوتا کرولا مسافرکشی کنم ...تویوتا برا مسافرکشی خوبه؟
خوب وقتی پیکان(گیگا) هم خوبه برا مسافرکشی ، اونوقت تویوتا بد میشه؟
بستگی به استفاده شما داره و اینکه چقدر میخوایید هزینه کنید. شما مبلغ رو بفرمایید اگه دوست دارید اینقدر هزینه کنید افکار کاربران این انجمن پر از ایده های نو و عالی برای شما خواهد بود.
مثلا اگر کسی به من بگه من 3 تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم اونوقت یه پیشنهاد بش میدم ولی اگر بدونم مثلا 10 میلیون میخواد فقط برا سرور هزینه کنه خب مثلما پیشنهاد من فرق خواهد کرد...
HP عالیه...ولی کسی برای مثلا 6 تا شهری نمیاد یه سرور قدرتمند hp بزاره!!
لطفا دوستان دیگه هم نظر بدن حتما...
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]چون همیشه حرف چند نفر اعتبار بیشتری خواهد داشت...[/COLOR][/SIZE]
ضمنا الستیکس تقریبا روی اکثر ماردربورد ها نصب میشه...اونم وقتی فقط برای مثلا 4 خط شهری و 5 تماس همزمان بخواهید استفاده کنید...

میثم
نظر
0
رای
بازگشت
برای خود سرور حداکثر دو هزار دلار می تونیم هزینه کنیم و قراز هست یک کارت هشت پورت روش سوار بشه با هشت خط شهری با حداقل ده مکالمه همزمان
نظر
0
رای
بازگشت
اگر نیازی به استفاده از این نوع سرورها نیست و یه سیستم معمولی کار رو راه می ندازه که ما تسلیم شدیم لطفا یه سیستم در حد پژو معرفی کنید ترجیها سی درصد بالاتر از نیاز یا اینکه از سرورهای سبک اچ پی مثل سری صد یه مدل بگید ببخشید اگر اطلاعات پایین بنده گاها عذاب آور می شه
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه