1. saeed2008
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. سه شنبه, 20 فروردين 1392
با سلام

من چند وقت هست که دارم روی الستیکس کار می کنم و الان سوال برام به وجود اومده که توضیح می دهم

بعضی از شرکت ها مثلا شرکت الف یه سر شماره اصلی داره مثلا 89569 که به هر کدام از کارمنداش یه داخلی از همین رنج داده به صورت 89569xxx اختصاص داده شده حالا سوال من اینه که برای اینکار از مخابرات چه نوع خطی باید گرفته شود e1 باید باشه یا نه و همینطور چه سخت افزاری رو باید استفاده کنیم ؟

با تشکر
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام

1- شما یک خط E1 دو طرفه با سرویس 8-8 (با توجه به اینکه پیش شماره 5 رقمی هست) لازم دارید.
2- برای E1 به دو عدد مودم احتیاج دارید که با توجه به تجهیزات مخابراتی منطقه انتخاب می شود.
3- برای مرکز تلفن (با توجه به نیازی که توضیح دادید) می توانید از مراکز Asterisk Based و یا CUCM و یا Panasonic به همراه یک کارت PRI (و یا Gateway) استفاده نمایید.

خوب باشید
نظر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
اضافه می کنم که در صورتی که E1 رو به صورت 8-8 با هزینه سالیانه 1.800.000 تومان و نگهداری ماهیانه 75.000 تومان خریداری کردید، در الستیکس در منو PBX وارد تنظیمات داخلی (Extension) مورد نظر خودتان شوید و در قسمت DID شماره دلخواه را بنویسید. مثلاً اگر شماره 5 رقمی شما 88233 بود باید بنویسید 88233888 در این صورت اگر کسی با 88233888 تماس بگیرد به داخلی مورد نظرتان وصل می شود
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه