1. عباس کریمی
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. دوشنبه, 18 دی 1391
pdf در پیوست می باشد .
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
خیلی هم عالیه ...

منتها فایل های صوتی برای این شمارش هم دارین ؟ هزارو دویست و و ....

یه جوری که حداقل فاصله بین پخش ها باشه و اول و آخر فایل ها هم درست کات شده باشه و با یه تن صدا باشه ..

اینم باشه یه سیستم خوبه .. البته من تست نکردم کد شما رو .. ولی خوندم از روش ... دیدم خیلی الگوریتم فکر همه جا رو برای بهبود خواندن مثل دو رقمی خواندن یا سه رقمی خواندن رو هم کرده

منتها یه نکته :
کنترل اینکه چند رقم ، چند رقم جدا کنه برای خواندن کجا انجام میگیره ؟
چون سخته که بخواد بگه یک میلیون و سیصد و سه هزار و چهارصد و پنجاه و شش مثلا ریال ... خوبه ولی خوب اگه قرار باشه یه شماره تلفن یا شماره حساب یا ... بخونه این مدل خوندن خوب نیست .

قسمتی از جواب را دوست خوبم قبلا داده بود :
[RIGHT][COLOR=#333333]ترجمه فایل های مهم حتی اعداد به فارسی گفته شده و داخل iso واک وجود داره بردارید و داخل االستیکس copy کنید به جای فایل های صوتی انگلیسی.[/COLOR][/RIGHT]
Ali King
نظر
0
رای
بازگشت
این الگوریتم برای خواندن اعداد به صورت= یک میلیون و سیصد و سه هزار و چهارصد و پنجاه و شش درست کار میکند و داخل همون کدی که داخل pdf گذاشتم هست. اگر شماره حساب میخواید بخونه باید فایل say.conf رو دستخوش تغییر قرار ندهید تا بصورت تک به تک بخونه .ترجمه فایل های اصلی داخل iso واک وجود داره بقیش به دردتون نمیخوره به نظرم من وقت خودتون را هدر ندهید .فایل های اعداد هم نیز داخل واک وجود داره و بدون نقص کار میکنه .
نظر
0
رای
بازگشت
ممنون :o شما عزیزید . ایده جالبیه اگر وقت شد انشا الله مینویسیم یا اگه ما ننوشتیم دوستان مینویسند :-)
نظر
0
رای
بازگشت
یک سوال اولش مقاله نوشتین فیال فارسی رو کپی می کنیم منظورتون توی فولرد sound هست ؟؟
نظر
0
رای
بازگشت
من آخرش نفهمیدم فابل صوتی رو می شه از کجا آورد یک جا خوندم فایل های صوتی فارسی توی سیدی واک هست ولی من جایی فایل ندیدم و توی lib/sound

هم یک فولرد به اسم fr هست که فکر کردم به فارسی هست فایل رو باز کردم فارسی نیودن دوستان کسی کمک می کنه من صداهای فارسی رو می شه از جایی آورد اگه هم کسی در اختیار نمی گذاره بتده خودم حاضرم همکاری کنم توی تهیه این فایل ها
نظر
0
رای
بازگشت
اگه دوستان میخوان بدون اینکه اعداد به صورت صحیح خونده بشه فولدر pr رو داخل فولدر en کپی کنند بدون هیچ تغییراتی
نظر
0
رای
بازگشت
سلام
صداهای دیگه هم داخل فولدری که داخل سی دی واک هست وجود داره دوست عزیز نیاز به تغییری هم نیست .
نظر
0
رای
بازگشت
سلام
الستیکس دارم، نه واک
اگر بخوام فولدر فارسی رو بریزم باید language=pr رو هم اضافه کنم و کار های دیگه هم کردم ولی نشد

تصمیم گرفتم فایل هایی که لازم دارم رو rename & replace کنم توی فولدر en

الان بعد از دو سه باری که این جایگزینی ها رو انجام دادم، پیدا کردن فایل های مورد نیاز سخت شده. اگر بدونیم کدوم فایل ه که می گه، چه فایلی بعد از چه فایلی خونده بشه، راحت تر می تونیم ادیت انجام بدیم

ممنون:confused:
نظر
0
رای
بازگشت
سلام
من تمامی کارهای گفته شده در pdf را انجام دادم فایل های فارسی به صورت کامل نیست درسته؟
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه