1. rmalekghasemi.ir
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. شنبه, 16 دی 1391
خوب یک جایی به این مشکل خوردم می خوام کسای که با کد 021 هستن روی IVr برن و کسایی که با کد های شهرستان میان بالا برن سمت یک سرور دگه من روی ترانک من می خواستم ببینم دوستان تا حالا رولی رو نوشتن که این کار رو کنه ممنون می شم
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام
شمما باید روی inbound تون روی شماره هایی که میخواهید ست کنید و براش یک مقصد جدا از ivr موجود استفاده کنید
ودقت کنید شماره هایی که میفته ممکنه با چیزی که ما از شماره میدونیم فرق کنه
یعنی 98 اضافه یا کم کنه توی report «یگا کنید ببینید چه شماره ای میفته
نظر
0
رای
بازگشت
من مثال می خواهم منطق شما رو میفهمم میگین در تماس های وردودی باید اینکار رو بکنم ولی چون اینترفیس الستیکس این زیاد مار نکرم می شه از نوشتن پترن واسم یک عکس بزارین ممنون می شم
نظر
0
رای
بازگشت
[QUOTE=raminmalekghasemi;15302]خوب یک جایی به این مشکل خوردم می خوام کسای که با کد 021 هستن روی IVr برن و کسایی که با کد های شهرستان میان بالا برن سمت یک سرور دگه من روی ترانک من می خواستم ببینم دوستان تا حالا رولی رو نوشتن که این کار رو کنه ممنون می شم[/QUOTE]

سلام
یه راه حل دیگه هم هست که اگر چند تا خط داشته باشید یک خط رو بزارین مخصوص تهران مثلا 3333 و یه خط هم بزارین برای شهرستان مثلا 4455 بعدش توی به تهران بگین به این خط زنگ بزنن و شهرستان به خط دوم که 4455 هست و برای هر کدوم از خط ها یه روت تعیین کنی که هرکسی از این خط اومد بره رو ivr شماره 1 و هرکی از خط شهرستان اومد بره روی ivr شماره 2
مدیر ویپ ایران
مدرس رسمی ویپ در ایران
کانال تلگرام ویپ ایران
نظر
0
رای
بازگشت
به راحتی از روی cid تونستم توی تماس های ورودی مسیرشون رو مشخص کنم
نظر