1. damon
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. دوشنبه, 10 مهر 1391
سلام دوستان
ما یه گیت وی Cisco AS5350 داریم که ورودی E1 روش اومده
میخوایم از این گیت وی تماس های ورودی رو مستقیم به واک بدیم تا ازش به عنوان IVR استفاده کنیم
کسی کمکی میتونه کنه؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام
گیت ویتان چندتا ورودی e1 دارد؟ باید یک کارت e1 به الستیکس بزنید . با یک کابل کراس مخصوص که ساختارش با کابل های کراس معمولی فرق دارد، گیت ویتان را به الستیکس متصل کنید.
نظر
0
رای
بازگشت
سلام و صبح بخیر
خانم باقری گیت وی ما قرار بود روی CUCM جواب بده ، چون جواب نداد روی همون سرور و با تعریف یه سیستم مجازی روی VMWare یه الاستیکس کنارش گذاشتم
از لحاظ شبکه ای این دو به هم وصلن ، اما با کابل های معمولی ، چون سرور الاستیکس مجزایی نداریم
دو تا ورودی E1 داریم ، میخوایم به سمت الاستیکس روونه ش کنیم ، منظور اصلیم از این سوال این بود که چطور باید این دو را با هم ترانک کرد (گیت وی و الاستیکس)
اگه کمکم کنین ممنون میشم
:)
نظر
0
رای
بازگشت
جسارتا باید عرض کنم گیت وی شما دیگه نیازی به کارت روی سرور نداره . من تنظیمات گیت وی رو نمیتونم خدمتتون بگم چون خودم کانفیگ نکردم ولی روی واک باید یک Sip trunk تعریف کنید . مهم این هست که در گیت وی تماس ها رو Route کنید به سمت آی پی سرور واک خودتون و اگر یوزر نیم و پسوورد استفاده میکنید در تعریف ترانک گزینه های زیر رو مقدار دهی کنید مثل چیزی که نوشتم :
host= dynamic
username= نام کاربری اگر در روتینگ گیت وی در نظر گرفتید
secret= اگر یوزر در نظر گرفته باشید پسوورد مربوط به اون رو وارد کنید
type=peer

مواردی که فارسی نوشتم توضیحاتش مشخصه مواردی هم که جلوش رو پر کردم عینا همون موارد رو وارد کنید .
تفاوتی بین گیت وی E1 و گیت وی های آنالوگ مثل Tenor در عملکرد وجود نداره . اگر جواب نگرفتید در تنظیمات واک در قسمت تنظیمات عمومی گزینه ای به نام Allow Anonymous Inbound SIP calls رو روی Yes قرار بدید و تست کنید .
نظر
0
رای
بازگشت
سلام و شب بخیر
آقا محسن ممنون از جوابتون
اول در مورد کارت بگم که من اشاره کردم که کارت نداریم و گیت وی سیسکو این کار رو برامون میکنه!
در مورد تیک داخل الاستیکس و ترانکش کامل کارایی که گفتین رو انجام داده بودم
مشکل من دقیقا تنظیمات سمت گیت وی هست ، هر کانفیگی میکنم جوا نمیده بهم
تازه من قبلا روی گیت وی کانفیگ های دیگه ای هم کردم و همچین نا آشنا نیستم باهاش
نمیدونم چرا به هیچ صراطی مستقیم نمیشه
:(
نظر
0
رای
بازگشت
سلام دوست عزیز . بله بنده متوجه شدم که شما کارت ندارید و اصلا قرار هم نیست کارت داشته باشید . وقتی شما از گیت وی دارید استفاده میکنید از بستر شبکه دارید صدا رو به سمت استریسک میفرستید . لطف کنید تنظیمات سمت گیت وی رو برای بنده اینجا بنویسید . از کانفیگ شبکه اش تا تنظیمات مربوط به روتینگش .
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه