1. عباس کریمی
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. یکشنبه, 12 شهریور 1391
سلام . کسی از دوستان واسه سرور الستیکس تا حالا سرویس VPN رو درست کرده که بقیه به این VPN server وصل بشن ؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
یعنی روی elastix چیز پی ان سرور راه اندازی کنید ؟ شما یک لینوکس RPM Base در اختیار دارید ، چرا نشه ؟
ولی فکر کنم این موضوع بر خلاف قوانین باشه و نباید در موردش بحث کرد ...
نظر
0
رای
بازگشت
سلام دوستان
من هم چند روزه درگیر این موضوعم که میخوام ارتباط بین دفتر تهران و مشهد رو از طریق vpn برقرار کنم ولی نمیدونم چجوری (از نظر شدن که میدونیم میشه!!! ولی چجوری؟)
چرا بر خلاف قوانین باشه؟؟!!!

اگه میدونید لطف کنید مرحله مرحله روند کار رو توضیح بدین ؟؟ نه مثل سایت های دیگه که از رو هم کپی زدن و همش هم نامفهومه (شایدم من ...!!!)
در ضمن یادمه تو یکی از پست های انجمن آقای کوه فلاح گفته بودن تونل زدن رو توضیح میدن ولی چیزی پیدا نکردم من توی سایت!!! اگه میدونید کجا توضیح دادن آدرسشو بدین
مرسی
نظر
0
رای
بازگشت
اگر میخواین بین دو لینک ارتباط برقرار کنید از میکروتیک و EOIP استفاده کنید ، با این کار دو شبکه دقیقا میشن یک شبکه ! اونم توی لایه 2 ، یعنی برودکست هم حتی بین این دو شبکه منتقل میشه ، البته حتما میدونید که دو طرف باید آیپی ولید داشته باشید

اگر هدفتون این هست که میکروتیک تهیه کنید (ارزونه !) و بقیه کارها را براتون توضیح میدم ، اما اگر می خواین روی سرور Elastix یک چیز پی ان سرور داشته باشید که کاربران بتونن به اون کانکت بشن که یک بحث دیگست
نظر
0
رای
بازگشت
سلام نیکولاس عزیز

آقا من فقط میخوام بین دفتر تهران و مشهد از طریق vpn ارتباط برقرار کنم که بشن به قول شما یه شبکه (شما فکر کن من اصلا برای الستیکس نمیخوام!!!)
خیلی ممنون میشم اگه لطف کنی بهم توضیح بدی یا منبعی اگه میدونی معرفی کنی
ولی اگه خودت لطف کنی مراحلشو بهم بگی ممنون میشم (ولی سنگین و پیشرفته توضیح ندی ها - زیر دیپلم...)
مرسی
نظر
0
رای
بازگشت
من یه کارایی کردم دوستان ببینید موثر هست یا نه .
[url]https://docs.google.com/open?id=0B53uWR-JriG8aWtUT1FoV1NPZDQ[/url]
نظر
0
رای
بازگشت
عباس آقا واقعا دستت مرسی چقد خوشکل درست شده این آموزش
این روش که گفتی برای خودت راه انداختیش ؟؟؟ درست کار کرده یا نه؟؟

آخه این روش اصلا آی پی ولید در نظر نمیگیره در حالی که قراره از طریق اینترنت این ارتباط ایجاد بشه و آی پی های لوکال اعتبار نداره!!

در ضمن من چند تا سوال هم بپرسم :
1. تو قسمتی که گفتین آدرس سرور رو بدیم منظورتون آی پی مودم است یا نه همون سرور؟؟؟؟
2. تو قسمت شماره 6 که گفتین به آی پی های جدید مجوز بدین باید یکی یکی برای هر آی پی این دستور را انجام بدم یا نه الان تو این دستور یه رینج آی پی مشخص شده؟؟؟
نظر
0
رای
بازگشت
یه چند تا مشکل داره درستش کردم فایل اصلی رو میذارم فعلا برمیدارمش. شرمنده
نظر
0
رای
بازگشت
programerboy جان اینو خودم راه انداختم درست کار کرد و وصل شد فقط یه مشکل کوچولو داره که دارم روش کار میکنم.تو اون قسمتی که گفته localip آی پی ولیدتو میدی 
1: باید ip  سروری رو بدی که سرویس pptp  رو روش نصب کردی
2: وقتی شما به سیستم هایی که به سرور شما وصل میشن یه ip  دلخواه میدی که valid  نباشه . برای اینکه این ip ها بتونن وصل بشن باید یا iptable  رو غیر فعال کنید یا مجوز رو بهش بدی . مجوز رو دسته ای بهش میدی چون به سیستم هایی که وصل میشن دسته ای ip  میدی مثلا از 192.168.1.50 تا هر تعداد که دلت بخواد 
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه