1. بهزاد
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. دوشنبه, 02 مرداد 1391
سلام به همه دوستان

من یه سری تغییرات روی الستیکس دادم و حالا میخوام این تغییرات رو ذخیره کنم یعنی سری بعد که الستیکس رو نصب کنم این تغییرات وجود داشته باشد ، برای همین میخوام یه فایل iso از این الستیکس نصبی رو vmware بگیرم

لطفا کمکم کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید؟؟؟؟ :'( :'( :'(
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام اقا بهزاد عزیز
چشم کمکت میکنیم، یه نرم افزار خوبی واسه Image گرفتن از هارد هست به نام Clone zilla که از این لینک [url]http://clonezilla.org/downloads.php[/url] میگیریش، نصبش میکنی، از کل هاردت بک آپ میگیره میریزه مثلا روی یه هارد اکسترنال بعدا هر موقع خواستی باز واست restore میکنه...
تمام دوستان عزیز که عضو این کلوپ هستند لطفا اینو ببینید به کارتون میاد
با احترام
نظر
0
رای
بازگشت
دوست عزیز شما میتونید از تکنیک snap در VM استفاده کنید...و هنگام لزوم همان OS خود رو به همان snap برگردونید.

موفق باشید
نظر
0
رای
بازگشت
گرچه دو روش بالا عملیاتی هستند (و روش جناب نجفی رو به شخصه بیشتر می پسندم) اما بعید میدونم با این دو روش بشه به ISO رسید. پیشنهاد من اینه که پکیج رو پیدا کنید و ویرایش کنید و مجددا دیسترو خودتون رو بسازید. این کاری هست که دوستان مون توی تیم واک هم انجام میدن.
نظر
0
رای
بازگشت
اگه virtual box داشتی یه قابلیت خوبی که داشت از ماشین یا هم os هایی که ساختی میتونید ازشون clon یا همون کپی تهیه کنید دقیقا از همون سیستم عامل براتون یه clon میگیره و موقعی که خراب شد میتونی اونو ریکاوری کنید .
مدیر ویپ ایران
مدرس رسمی ویپ در ایران
کانال تلگرام ویپ ایران
نظر
0
رای
بازگشت
ممنون از همتون و جوابای خوبی که گذاشتین
نظر