1. Ehsan
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. شنبه, 27 خرداد 1391
سلام دوستان عزیز

من عدد 9 رو چه تو Softphone و چه تو گوشی می زنم بوق آزاد نمی زنه. یعنی باید مثلا بعد از 9 شماره تلفن هم بگیریم وقتی تلفن رو گرفت باید صبر کنیم تا شماره ای رو که گرفتیم ور داره و حرف بزنیم. باید چی کار کنم؟؟؟

باتشکر احسان
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
با اینکه روشی که شما دنبالش هستید (ابتدا آزاد کردن خط و سپس شماره گیری که یه عمل مرسوم توی سانترال های کلاسیک هست) داخل سیستم های مبتنی بر استریسک هم عملی هست ، اما ، شیوه پیشفرض شماره گیری قراردادن Outbound Route Pattern در ابتدای شماره و شماره گیری کامل اون هست. مثلا بصورت پیشفرض عدد 9 به عنوان یه مسیر خروجی تعریف شده ، شما برای تماس با 110 باید شماره رو بصورت 9110 شماره گیری کنید. تازه اینجاست که سرور تماستون درخواست رو پردازش میکنه و اون رو به خروجی مورد نظرتون میفرسته.
نظر
0
رای
بازگشت
آقا ممنون.

Match Pattern رو که نقطه بود حذف کردم درست شد. اما یه مشکلی هست. وقتی 9 رو میگیرم باید یه چند ثانیه ای صبر کنم تا خط آزاد بشه. این رو چی کار کنم؟؟؟

آقا راستی من Grandstream 280 رو گرفتم. یه مشکلی داره. وقتی حرف می زنی صدای خودت رو می شنوی. این مشکل با Softphone وجود نداشت.

باتشکر احسان
نظر
0
رای
بازگشت
درود بر شما
تاخیر پس از شماره گیری به این دلیل است که شما باید زمان تایم اوت را برای ارسال شماره از گوشی به سیستم پشت سر بگذارید. امکان کم کردن این زمان در گوشی شما وجود دارد ولی بهترین روش تعریف # بعنوان اعلام پایان شماره گیری در گوشی است. به این ترتیب شما پس از گرفتن 9 و فشار دادن # به گوشی اعلام میکنید که شماره را به سیستم ارسال نماید.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه