1. عباس کریمی
  2. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  3. شنبه, 20 خرداد 1391
سلام
اگر بخواهم یک دکمه به محیط GUI الستیکس اضافه کنم باید به چه آدرسی برم و کدام فایل رو دستخوش تغییر قرار بدم ؟
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
تا جایی که یادم میاد جناب کوه فلاح این مورد رو قبلا تو انجمن پاسخ دادند که من الان حضور ذهن ندارم. یه جستجو بکنید.
نظر
0
رای
بازگشت
سلام ، از مسیر var/www/db/ فایل menu.db رو ویرایش کنید ، یادتون نره که شاید لازم باشه داخل acl.db دسترسی های لازم رو بدین. توضیح اضافه اینکه ساختار فایل براساس SQL Lite هست.
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

آقای احمد زاده کاملا درست گفتند. علاوه بر این، یک راه ساده تر این که شما می توانید از ماژول Developer که در الستیکس به صورت Addon نصب می شود استفاده کنید. و در هر زیر شاخه بسته به نیازتون تب اضافه کنید. ;)
نظر
0
رای
بازگشت
فکر کنم الآن دوستان فرق یه تجربی کار (من) و یه متخصص (جناب حیدری) رو فهمیدن ، روش من یه جور لقمه دور سر چرخوندنه و ممکنه در صورت بروز کوچکترین اشکال کل کارتون با مشکل مواجه بشه ، برای مصارف شخصی بهتره به توصیه آقای حیدری عمل کنید. البته ناگفته نمونه که برای بعضی از مشتریان باید واقعا لقمه رو دور سر چرخوند ...
نظر
0
رای
بازگشت
سلام

جواد جان بنده و دوستان از تجربیات مفید شما در فروم استفاده می کنیم و از همکاری فعال شما سپاسگذاریم. :)
نظر
0
رای
بازگشت
سلام
فایل رو پیدا کردم اما یک سری کد رو دیدم که به این صورت بودن (در قسمت menu)
SQLite format 3
ule
odule

همونطوری که آقای احمد زاده گفتن SQL LITE هستش . فقط من چه جوری این کار رو انجام بدم ؟
تو این 3 خط کد کلGUI الستیکس استفاده شده یا اینکه اینجا فقط برای اضافه کردن دکمه هستش ؟
نظر
0
رای
بازگشت
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :'(
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است