1. حامد کوه فلاح
  2. Sherlock Holmes The Voice
  3. عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس ...
  4. دوشنبه, 08 خرداد 1391
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
من تو قسمت آدرس بوک الستیکس اسم یکی از دوستام رو به همراه شمارش اضافه کردم . بعد میخوام وقتی که اون زنگ میزنه به محل کارم به جایی اینکه شماره تلفن یا شماره موبایلش بیفته میخوام اسمش رو که تو قسمت آدرس بوک نوشتم بیوفته.
من حتی کد 0098 رو هم به اول شمارش اضافه کردم ولی بازم مثل قبل هست هر موقع زنگ میزنه شمارش میوفته نه اسمش.
لطفا به من یه راه حل نشون بدین
مدیر ویپ ایران
مدرس رسمی ویپ در ایران
کانال تلگرام ویپ ایران
نظر
هنوز هیچ نظری ارسال نشده است!
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
رای
بازگشت
سلام دوستان
روشش رو پیدا کردم برای شما هم میذارم تا استفاده کنین

برای این کار داخل free pbx unembeded میریم و از زبانه tools گزینه asterisk phonebook رو انتخاب کنی سپس فیلدهای name , number , speed dial code رو به ترتیب پرکنید. تو این قسمت شماره گیر سریع هم داره میتونیم برای یه شماره خاص شماره گیر سریع بذاریم.

فقط این روش یه مشکل داره من شماره موبایلم رو که میدم به phonebook مجبورم 0098 رو اول شمارم بزارم در غیر اینصورت اصلا اسمم رو روی LCD تلفن ها نمایش نمیده اگر 0098 رو نذارم من با موبایلم زنگ میزنم شرکت اسم من نمایش داده نمیشه حالا وقتی 0098 رو که میذارم از شرکت که میخوان به گوشی من زنگ بزنن از توی phone book خود گوشی چون اول شمارم 0098داره شماره موبایل منو نمیگیره . الان من این مشکل رو دارم.
مدیر ویپ ایران
مدرس رسمی ویپ در ایران
کانال تلگرام ویپ ایران
نظر
0
رای
بازگشت
دوست عزيز اطلاعات من از اساتيد برزگ اين سايت خيلي كمه
و معذرت ميخوام كه ابراز نظر ميكنم اميدوارم كه به بزرگي خودشون ببخشن

در مورد اين مشكلت ميتوني با dialpattern اول شماره يعني 0098 را حذف كني بعد بفرستي .

شايد موردي كه مطرح كردم درست نباشه از اين بابت از اساتيد معذرت ميخوام.
نظر
0
رای
بازگشت
سلام به همه
یه نکته جالب در مورد address book به دست اوردم گفتم برا دوستای گلم تو انجمن بزارم استفاده کنن :
برای اینکه نام کسانی که در address book تعریف شده اند نمایش داده شود روی LCD تلفن ها حتما همون نام با همون مشخصات توی قسمت asterisk phonebook در unembeded free pbx باید یکی باشد .
در غیر اینصورت فقط شماره طرف رو نمایش میده و نامی که براش تعریف کردیم رو نمایش نمیده.
مدیر ویپ ایران
مدرس رسمی ویپ در ایران
کانال تلگرام ویپ ایران
نظر
0
رای
بازگشت
می توانید یک outbound route اضافه کنید که اگر pattern‌ اش 0098 بود آن را حذف کن و به سمت ترانک بفرست.
نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این موضوع پاسخی داده نشده است

دسته بندی ها

سیستم های تلفنی کدباز
  1. 107 پست
  2. 0 زیرمجموعه
سیسکو Cisco
  1. 61 پست
  2. 0 زیرمجموعه